Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Milyen Tunézia Sousse El Hana...

Milyen Tunézia Sousse El Hana Beach?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mi most készülünk párommal Tunéziába, azon belül Sousse-ba. Dec. 25-én indulunk. Életünkben előszőr megyünk ilyen messzire. :)


Szeretnénk kérni 1-2 információt, hogy mire figyeljük, meg véleményeket, tapasztalatokat. Milyen lesz az idő. Mit érdemes csomagolni... egyszóval mindenre kiváncsiak vagyunk :)

Légyszives segítsetek nekünk.


Köszönjük szépen! :)


2010. nov. 19. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot, kifejezetten Tunéziáról szól, illetve az általad említett hotelről is sokat írnak: [link]
2010. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én nagyon ajánlom olyan embereknek, akik nem azért mennek, hogy körbenyalják a feneküket (elnézést a kifejezésért, gondolom érted, mire gondolok). Szép márványos-tükrös közép kategóriás szálloda, a parkban sok hatalmas pálma és medence. A tengerparthoz gyakorlatilag egy zebrán kell átsétálni, az út egyik oldalán a hotel, a másikon a beach. Kaja-szobák jók, 3* szintű. A recepciós srác nagyon helyes :) Ismerkedjetek helyiekkel, nekünk ők ajánlottak programokat, olyanokat amit az utazási iroda ajánl, csak annak az árnak a töredékéért. Azt, hogy milyen idő lesz, nem tudom, mert mi júniusban voltunk. Én még a barátnőimmel voltam 2 éve, de ha lesz rá lehetőségem, pár év múlva elmennék a párommal is ugyanide, aki akkor már a férjem lesz :) A Medinába el kell sétálni, sok szép dolog van, a hotel környékén a bazársoron meg kell kóstolni a helyi kajákat (pl. kuszkusz), isteniek, és a hazai kuszkusz csak utánzat. És az utazást a tuk-tuk-kal :) Na az is egy élmény :) Tudnék még mesélni.... Jó utazást, irigyellek benneteket :)
2010. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyuék jövő héten mennek ugyanide, én pár éve mentem ebbe a szállodába. Nekem tetszett. Az volt az első nagyobb szálloda, ahol voltam, szóval elfogult vagyok, de biztos ti is jól fogjátok érezni magatokat.

Sousse nagyon jó választás amúgy, nem fogtok unatkozni, mozgalmas város. Menjetek tevegelni, meg sivatagi túrára is. Érezzétek jól magatokat!

2010. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!


Köszönjük szépen a válaszokat!! :)

Tegnap kicsit elkeseredtem, mert az időjárási előrejelzések nem mutatnak semmi jót :( , de ahogy ezeket a válaszokat olvastam jobb kedvem lett :)


Még egyszer köszönöm/köszönjük! :D

2010. nov. 20. 10:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyuék megjárták az utat. Sajnos még nem találkoztam velük, csak telefonon beszéltünk, de azt mondták minden jó volt, nem volt gond a szállással, jó volt a kaja, csak az idő romlott el, már utolsó nap...:-( de hátha visszajavul.
2010. dec. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szia!


Mi már kétszer voltunk a párommal két hétre(és ha rajtam múlik még leszünk párszor)nagyon meg voltunk elégedve. a szálloda igaz elég "szegényes", mondjuk mi nyáron voltunk és csak aludni jártunk oda:-)a kaja is ehető, bár a második héten már untuk, mert mindig ugyanaz volt. szóval ha nem a külsőségek számítanak hanem élményeket szeretnétek gyűjteni akkor ez egy tökéletes hely!!! Csak ajánlani tudom! mi minden ebéd és vacsi előtt benyomtunk egy korty pálinkát, az állítólag segít:-) Vizet ne igyatok a csapból. jó pihenést!

2010. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mink most nyáron voltunk a szomszéd hotelba úgyhogy arról nem nagyon tudok írni ,hogy az milyen!!!De mindenképpen sétáljatok el a Medinába gyonyoru és menjetek be egy mecsetbe is!!!Nagyon vigyázzatok , hogy mit esztek mert konnyen lehet szalmonelát kapni!!! jó utat!!!
2010. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyit tennék az előttem szóló véleményekhez, hogy járjatok nyitott szemmel, az ottaniak nagy szélhámosok ám, az első nap kizsebeltek egy kis üzletben, a tulajdonos maga. Szóval aki azzal jön, hogy "Majka papa" meg "Mary Zsuzsi",esetleg "csá csumi csá", attól 2 lépést hátra és közelebb ne engedjétek, bármi hókuszpókuszt is mond...
2010. dec. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!