Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Nílusi hajóutat nyertem a...

Nílusi hajóutat nyertem a Beck utazási irodától. Ugye nem átverés?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy levelet a Beck utazási irodából, hogy októberre nyertem egy Nílusi-hajóutat. A Meglepetés egyik rejtvényével... Átverés? Vagy nyugodtan elmehetek? Vihetek magammal egy embert, lehet 18 éven aluli akit viszek?
2010. máj. 10. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Talán hívd fel az irodát és mindent megtudsz.Mi honnan tudnánk?
2010. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
reménykedtem, hátha vki már járt vhol ettől az irodától, vagy vannak tapasztalatok...
2010. máj. 10. 19:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam olvasni a Meglepetés c. magazint, mondjuk nekem nem rémlik Nílusi utazási nyeremény, de ha emlékezel rá hogy beküldted, akkor elképzelhető hogy megnyerted. Azért a részletekért mindenképp szerintem az lesz a legjobb ha személyesen felkeresed az utazási irodát, vagy ha nem lehetséges, flhívod őket.
2010. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Én is nyertem egy Nílusi-hajóutat,csak elég negatív véleményeket olvastam erről az utazási irodáról,vajon nagy át átverés az egész ?Na mindegy júniusban kiderül az ajándék átadásánál !
2010. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


moi 142-től kez el olvasni:-))

2010. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

aztak*va... szép :|

am köszi h küldted (Y) :)

2010. máj. 12. 19:45
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Ez durva!

Jelentsetek aaaa, nem tom kinek kell, talan fogyaszto vedelem?!

Hogy vizsgaljak ki.

Aki ezt benyalja az eleg gaz, foleg ha tortenik valami es azt se tudja merre van.

Foleg delen, nem a legbiztonsagosabb, es lehet, hogy meg a sajat nyelvet helyesen beszelo emberrel sem talalkozik, nemhogy angolul beszelovel.

Jelentsetek!

2010. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Az utazási irodát nem lehet elérni telefonon ,hogy legalább valamit mondjanak az útról ,e-mail-t is küldtem ,de semmi választ nem kaptam ,szerintem az egész Nílusi-út egy nagy átverés ,de azért lehet hogy elmegyek Győrbe kíváncsiságból ,legalább lesz kin kitölteni a mérgem !
2010. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind átverések. A végén többe fog kerülni az utad, mintha máshol normál módon fizetnéd be.
2010. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
De át verés az egész megnyerted valoban csak repűlj ki repülövel potom 1főre 140000ft a repülö egy nagy szemtelen cég az egész ráadásul bunkók is!!!!
2010. máj. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!