Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Egyiptom 2 és 4 éves gyerekekk...

Egyiptom 2 és 4 éves gyerekekkel nem veszélyes?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 15:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
ezek szerintem kecskemétig se jutottak el soha, csak a fideszmédiából ismerik a világot, hogy ott minden fertőz
2017. okt. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egy családtagom -felnőtt férfi létére- egy hetet volt egyiptomi kórházban élet-halál között, pedig járt már ott és tudta, hogy mire kell vigyázni.

Most nem jött be.

Sajnos ez most tényleg nagyon ledöbbentő volt, és természetesen a család nyaralásából sem lett semmi, hiszen minden idejüket a kórházban töltötték.

Az anyagi veszteségről és a felmerülő plusz költségekről még nem is beszéltünk.

2017. okt. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Egyiptom a trópusi országok közül az egyik legrosszabb. Ahányszor csak voltunk, valaki(k) mindig elkapta a turbofosást, de hálistennek eddig csak egy volt amihez már infúzió kellett, a többit megállította az időben elkezdett Antinal kúra. És ugyebár csupa 5 csillagos hotelről beszélünk. A Nílus-úti idegenvezetőnk szerint nem az a kérdés, ki kapja el, hanem csak az, hogy mikor. Gondolom ő is szobaturista volt.

Szerény tapasztalatom szerint egzotikus útra vinni ócodás korú gyereket a legnagyobb marhaság. Egyrészt egy 3-4 éves gyereknek ugyanolyan élmény az alsóbürgözdi kacsaúsztató, mint a karibi tengerpart, másrészt a szülők sem tudnak igazán pihenni. Volt szerencsém kisgyerekes házaspárokkal nyaralni, tudom miről beszélek.

2017. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ilyen pici gyerekekkel egyáltalán nem kell külföldre menni!

Nekik legjobb az otthoni kert egy kis medencével, max. a Balaton, az is inkább a nagyobbiknak.

2017. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Utolsóval nem értek egyet, a kicsi gyerekek is nagyon élvezik a tengert, és az egészségüknek, fejlődésüknek is jót tesz. De bőven elég az Adriáig elmenni.
2017. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

a kicsi gyerek nem a tengert élvezi, hanem a vizet, a pancsolást.

Annyiban igazad van, hogy az egészségének - már ha légúti panaszai vannak nagyon jót tesz, valamint a sebek is jól gyógyulnak a sós víztől, de ehhez, ahogy írod, nem kell elutazni a világ másik felére.

2017. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Sztem ne hallgass azokra akik azt mondjak ne menjetek.

Nehogy lebeszeljenek!!!

Ennyi erovel Budapest is fertozes veszelyes minden orszag/varos az.

Egyiptom gyonyoru es ha elveznek a gyerekek te is meg nem tudom meg kik mennek de ha elveznetek es van eleg penz nyugodtan.

Jo szorakozast ha mentek :)

2017. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
De
2017. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Négyszer jártam Egyiptomban, és utálom, amikor itt mindenki sorozatban retteg az odautazástól, de 6-7 év alattinak én se javasolnám.
2017. nov. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
DE!
2017. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!