Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mikor érdemes kimennünk...

Mikor érdemes kimennünk Egyiptomba?

Figyelt kérdés
Szeretnénk megnézni a nevezetességeket, ehhez ugye inkább a téli időszak lenne jó, viszont utána maradnánk pár napig tengerparton is, ahol meg a nagy melegben lenne jó. Melyik hónapban érdemes menni, hogy ezt a két dolgot egyesíthessük? Mikor nem túl hideg a víz?
2010. jún. 23. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Majus es Oktober honapok kedveznek mindd a kettonek.

A tel hidegebb mint idaig volt, novemberben mar nem erdemes jonni.

A nyar meg melegebb, ha majust valasztjatok majus vege fele vagy juni elejen gyertek.

Most Cairoban jelenleg napkozben 46 fok az atlag, most 33 fok van semmi levego.

Szoval megelegebb van mint korabban.

Hat sajnos mindehol erezheto az eghajlat valtozasa.

2010. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Te ugye kint élsz, és elég gyakran írsz erre az oldalra? Szoktam olvasni őket.:-) Mi is májust néztük ki, addigra a pénzt is összegyűjtjük és tudjuk élvezni a nyaralást. Nagyon várom.
2010. jún. 24. 09:29
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen en kint elek.

Bar a sors ironiaja, en meg azt varom mar, hogy hazakoltozzek a ferjemmel :)

Presze, ha mondjuk Sharmon elnenk biztos nem kotornank annyira :D:D:D

2010. jún. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ezetleg tanacsonam, majd tifusz ellen, es hepatitis-a ellen oltasatok be magatokat.

De majd hivd fel a Jarvanyugy Intezetet otthon, hogy mit tanacsolnak, esetleg mondjak is meg az oltoanyag nevet.

Kerd, hogy legalabb ket fajtat, mondjanak mindd a kettore, mert a patikanak rendelni kell az oltoanyagot, es, hogy legyen mibol valsztani, ha esetleg az elso nincs.

10 eve mi oltattuk magunkat amikor eloszor jottem ide, es akkor marhajo volt!!!

Rengetegen kidoltek hasmenessel a csoportbol, nekunk semmi bajunk nem volt.

Aztan guye kesobb lejart az oltas hatoereje, ujra oltattam magam, de az a szerum mar nem volt, es egy masikat kaptam.

Hat ez utobbi nem annyira jott be, ahogy kikoltoztem 4 napon belul betalalt a belfertozes :D

Persze az Antinal csodakra kepes! :)

Megis azert erdemes megprobalni, ugyis tobb evre adja a vedettseget.

Es otthon is jol jott amugy amikor volt ilyen nagy fosos jarvany, akkor sem kaptam el semmit.

Ez mar az utobbinal volt. Az otthoni szutykot kibirta :)

2010. jún. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. Remélem összejön tavaszra ez az út, idén nem megyünk sehová, gyűjtögetünk.
2010. jún. 30. 14:32
 6/17 anonim ***** válasza:

Annal elvezetesebb lesz az "eltapsolas".

Es hat itt europai szemmel eleg vicces arak vannak :)

Most nem tom kerdeztem-e mar, mert ha mar itt irok nem tudok visszalesni (ez tok hulyeseg), de amugy egyenlieg akartok jonni-menni vagy irodaval?

2010. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Irodával mennénk. Egyénileg nem nagyon merünk belevágni. Eddig mindig mindenhová irodán keresztül mentünk, kivéve Magyarország, meg az 1-2 napos városlátogatások. Nagyon várom már.
2010. júl. 4. 11:38
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként az ételek milyenek? Hihetetlen válogatósak vagyunk, főleg húsok terén.
2010. júl. 4. 11:39
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Husok teren en is valogatos vagyok.

Gyulolom, ha mocsingos.

Leginkabb csirket eszek itt.

Marhabol a koftat eszem meg leginkabb, ami daralthus lefuszerezve es vagy palcan vagy tepsibe atsutve.

Van a kobeba ami nekem kedvencem, az egy golyo ami fuszeres darat hussal, majjal, rizzsel van toltve.

Vannak mindenfele "salatak" mai napig nem ertem minek hivjak oket igy, a padlizsankremre, humuszra gondolok itt.

Ezeket is szeretem.

Kosheri nem tudom ezzel udulo ovezetben fogtok-e talalkozni haha

En ugy hivom a magyar dietetikusok kedvence :)

Tesztara tesznek paradicso szoszt, lencset, es olyan rizst amiben apro piritott teszta van.

szoktak meg megspekelni kis "kolbaszkaval" meg majjal.

Tolott szololevel.

Shawerma, ez az otthoni gyros.

Cserike es marha sishtawok, no extra fuszeres csirke,marha felfuzve es atpiritva salataval, meg ahogy kered leginkabb.

De a szalodaban lesz europai kaja is.

Mindenfele teszta, reggelire palacsinta, croissant stb.

Nem fogtok ehen maradni.

Azonban a 4 csillagot azert lojetek be.

Voltam egyszer 3 csillagban hurghadan, nem volt rossz tiszta volt, de az ellatasban lenyeges kulonbseg van!

Az az igazsag, hogy ezt a belfertozest valaki vagy el kapja vagy nem.

Kis szazalekara egyaltalan nem hat, es ehet barhol, mas pedig mar egy 5 csillagos szalodaban is 4 napos harci fosassal kezdi a vakaciot.

En azt se mondom, hogy ne egyetek kivul meg azt se, hogy egyetek.

Szerintem nem ezen mulik!

A magyar gyomor magasabb szazalekban erzekeny mint nem.

Igy ha pont olyan jon fel a nere akinek nem volt, akkor orakig lehet boxolni az egyunk ne egyunkon.

En tovabbra is az oltas mellett vagyok.

Ha meg nem akkro az elso gyomorgorcsnel Antinal.

2010. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes infót. Akkor azt hiszem tényleg nem fogunk éhen halni. Mi is a mócsingos húsoktól vagyunk rosszul. Hmm, magyar dietetikusok kedvence? Magyar dietetikus vagyok.:-)
2010. júl. 5. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!