Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Magyarok, hogy érzitek magatok...

Magyarok, hogy érzitek magatokat Ausztráliában?

Figyelt kérdés
Egyre többen mennek ki,hogy ott telepedjenek le,most már én is kíváncsi vagyok.Hogy ti hogyan tudtatok beilleszkedni? Elfogadnak a helyiek?Milyen az életetek?
2009. febr. 5. 23:06
 1/9 anonim válasza:
90%

Szia!

Ausztralia jo!

Kedvesek az emberek,szep az ido,gyonyoru a part es a kozbiztonsag kivalo.

Ha jol beszelsz angolul akkor talalhatsz munkat.

A bevandorlok tobbsege (ha nincs hianyszakmajuk) akkor vendeglatasban helyezkednek el(pincer, bariszta stb...)

Ha gondolod akkor kuldok par hasznos linket es infot meg privatban...

2009. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
88%

Szia!

Hasznos link és info engem is érdekelne priviben!

2009. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nezd meg ezt az oldalt is, nagyon sok mindent megtudsz, a forumba lepjel be, es olvasgasd utazas.com
2009. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Ausztralia szuper!!! en imadok itt elni. beilleszkedes nem nehez az emberek nyitottak es befogadoak. ha jol beszelsz angolul akkor nem nehez munkat talalni. bar mostani gazd helyzet mivel ide is elert a valsag, most egy picit nehezebb de alkalmi melok vannak. ahogy az elso hozzaszolo irta a legtobb takaritas, pincerkedessel kezdi majd szep lassan lep tovabb. az ausztral etelek izetlenek de azert lehet magyar izeket talani bar tokeletes nem lesz de legalabb lehet utanozni. Irj privit ha erdekel bovebb info.
2009. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
19%
Szerintem is nagyon jó Ausztrália, elég nehéz volt kijutnom sajnos el kellett adnom az egyik vesémet érte de megérte, itt legalább nincs annyi cigáhny
2009. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
utolso wálaszolo ezt most szoszerint értetted? oO
2009. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

ha vicc volt akkor te arc vagy::D:DD itt fetrengek xDD

ha nem akkor meg egy nagyon beteg ember xDD

2010. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rich1986 válasza:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy szabad-e itt ilyet írni, de segítséget kérnék a kijutáshoz. Sajnos úgy alakult az életem, hogy itt már nem tudok mit kezdeni magammal, és kihívásokra vágynék.

Ha valaki tud segíteni, kérem írjon egy e-mailt nekem.


Köszönöm

Richard

2012. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ricsi02 válasza:
mi a feltétele a letelepedésnek ausztráliában?? Vagy könnyen befogadnak akár indulhatok is?? valaki ad infót e-mail on??
2012. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!