Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Mik a feltételei, hogy au...

Mik a feltételei, hogy au pair lehessen Ausztráliában? Off válaszokat nem kérek

Figyelt kérdés
Ausztráliában szeretnék au pair munkát vállalni, maximum egy évre.au-pair world-ön nagyon sok család keres Ausztráliából au pairt, szóval a család megtalálása nem lenne nehéz, viszont nem tudom, mi a menete annak, hogy kimehessek egy évre dolgozni. milyen vízum illetve lépések szükségesek hozzá?

#au pair ausztrália
2012. jún. 24. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mehetsz ki, mert nem vállalhatsz munkát ausztráliában. Csak ha megfelelnél a pontrendszernek, de annak biztos nem felelsz meg
2012. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

NEM.HOGY MIÉRT?

MERT ÉN AZT MONDTAM.

JÓZSI,GYERE VISSZA A BÖLCSIBE.

2012. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is ugy tudom ahogy az első irja,

b tervként jelentkezhetnél az usa-ba, oda kapnál vizumot...

2012. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hello, h ertelmes valaszok is szulessenek. Ausztralia Vizum koteles orszag. Tehat megfelelo visaval kell rendelkezned h munkat vallalhatsz. Turista visa fiatalok eseteben csak 3 honapra adjak es azon nincs munkavallalasi, tehat legalisan nem dolgozhatsz csak feketen, cash in hand. Munkavallalasi visa-t csak bizonyos esetben adnak, ha ceg kiszponzoral es bizonyitani tudja h arra a poziciora nem kapott ausztral lakost. Egy csalad nem tud kisponsoralni.

Amirol az elso beszelt az a letelepedesi visa, azt nem konnyu kapni, pontrendszerben zajlik, es megfelelo szakma, nyelvtudas, szakmai gyakorlat, etc eseteben adjak. Kifejezetten aupair visa nem letezik. Aupair-kent hivatalosan Holiday Maker Visa alatt tudsz vallalni, de Ausztralianak nincs Mo-al Holiday Maker Visa szerzodese. Hacsak nem vagy Nemet allampolgar, vagy dan etc, osszesen 11 europai orszggal letezik ilyen szerzodes.

Tanulo visa, be kell iratkoznod 3 honapnal hosszabb legalis tanfolyamra, evvel heti 20 oras munkat lehet vallalni hivatalosan. Eleg draga.

Tehat ezek a lehetosegek.

Melbourne-ben elo lany

2012. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!