Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Utazott már valaki Bécsből 1...

Utazott már valaki Bécsből 1 átszállással Ausztráliába (Melbourne, ami nekem aktuális) Vélemények róla, és melyik társaságnál tettétek ezt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjunk? Iszonyatos, borzasztó hosszú. Hat óra valamelyik arab csomópont (Emirates Dubai-ba, Qatar Doha-ba ez utóbbi Pestről is opció, csak drága), onnan 13.5-14 Ausztrália. A Lufthansa repül Bangkokon keresztül, ott legalább egyik repülőút sem hosszabb 10.5 óránál, de sokkal drágább általában. Nem igazán tudom mit szeretnél hallani.
2013. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kibirhatatlanul hosszu. Londonbol van kozvetlen jarat oda, 22 oran at le sem szall a gep. Vegyel be 2 nyugtatot es igyal ra valami eroset ha ki akarod birni anelkul h megorulnel.
2013. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Baromi hosszú az út. Épp emiatt Lufthansával semmiképp ne menj! Singapore airlines a személyes javaslat. Kellemesesn el tudod tölteni az időt, ha nem tudsz aludni a kb. 13 és még plusz 8 órát. A stewik kedvesek.

Egyszer utaztam Lufthansával, soha többé az életben ilyen hosszú útra!! Én Budapest Frankfurt Singapore útvonalon repültem két átszállással.

2013. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg érdemes vérkeringést segítő zoknit felvenni?:D Mennyire engedik a sétálást ilyen hosszú úton a gépben?
2013. febr. 11. 18:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
felszallas utan annyit setalhatsz amennyit csak akarsz.
2013. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire engedik a sétálást ilyen hosszú úton a gépben? - teljes mertekben. Amig az "oveket tartsak bekapcsolva" felirat nem vilagit (vagyis persze nem magyarul ;) addig annyit setalsz amennyit akarsz.


En ilyen hosszu utakon hatra szoktam menni, ahol a stewik amugy dolgoznak kajaztatas kozben, es ha epp nincs egyik sem utba, akkor lenyomok nehany gyaksit: guggolas, fekvotamasz, labemeles stb. Mindegy, csak mozogj! Sot, ha mar mindenki alszik, akkor elnyujtozhatsz a sorok kozott, hogy a gerincedet kinyujtsd. Persze nem tul tiszta a padlo, de semmi nem tiszta a repulout kozben, szoval ne foglalkozz vele, en mindig ugy vagyok, hogy fo a kenyelem es viszek valtoruhat, leszallas elott atoltozom tiszta (illatos:) ruhaba :)

2013. febr. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D, és betartják a reggeli ebéd vacsora szabályt vagy össze-vissza adják a kaját? persze napszaktól függően.
2013. febr. 12. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
felszallas utan olyan kajat adnak ami a napszaknak megfelelo. Unana pedig mindegy minek nevezzuk, mert idozonak tomkeleget repüli at a gep.
2013. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy betartjak:) Ha peldaul este indulsz, akkor valszeg kapsz vacsit, ha a celallomason reggel szalltok le, akkor elotte meg reggelit is :) (es kozben ebed, uzsi stb) De inni kerhetsz barmikor. En amikor hatra megyek setalni mindig kerek toluk valami bambit. Volt mar olyan, hogy ramutatott a stewardes a dobozra ami tele volt uccsivel es azt mondta "help yourself" (szolgald ki magad) Vettem egyet magamnak, meg egyet az utastarsamnak is vittem.
2013. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

> Londonbol van kozvetlen jarat oda, 22 oran at le sem szall a gep.


Ez nem igaz! Nincs kozvetlen jarat! Olyan van, amelyikrol neked nem kell leszallni de a gep attol meg landol Szingapurban, Hong Kongban, melyik hol, hogy tankoljon.

2013. febr. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!