Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Nagyon rossz magyar orszagon...

Nagyon rossz magyar orszagon a helyzet innen csak menekulni lehet es szeretnenk ausztraliaban uj eletet kezdeni hogy fogad? Nem kuldenek haza? Es milyen arra az elet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Magyarország és Ausztrália, kezd ezek magtanulásával, aztán jöhet az összes többi.
2013. ápr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen helyesírással persze, hogy rossz a helyzet Magyarországon.


Gondolom az ausztrál emberek szívesen dolgoznak, hogy még egy bevándorlót eltarthassanak.


Mindenesetre sok sikert!

2013. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Angol nyelvtudas nelkul semki nem telepedhet le. Ezt kellene minden orszagban bevezetni es akkor a sok primitiv nem menne sehova,maxaz iskolaba.
2013. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Az Ausztrál letelepedéshez egy szigorú pontrendszeren kell teljesíteni egy adott pontszámot. Számít az életkortól kezdve az iskolai végzettség, szakma, nyelvtudás szintje, stb.

A kérdésedet olvasva te a magyar letelepedéshez szükséges pontszámot sem érnéd el ha lenne ilyen.

2013. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyetértek az előttem szólókkal, és azt tanácsolom, menekülj! Itthon nincs szükség tanulatlan emberekre.

:-)

2013. ápr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Milyen helyzet rossz? Annyira nem lehet rossz, ha a repjegyre valót sikerült félre tenni.

Angol tudás megvan hozzá??

2013. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó, egy repülőjegy szerinted mennyibe kerül? Még zsebpénzből is meg lehet venni.
2013. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Már úgy értem ha pl Angliába menne, mivel Ausztrália a fent leírtak miatt elég esélytelen.
2013. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Kérdésben nem Anglia van. Tisztában vagyok a repjegy árakkal.

Arra írtam csak válaszul, hogy nagyon rossz a helyzet szerinte. Angolul tud, Ausztrál repjegyre és ottani élet kezdésre futja... Ez minden csak nem nagyon rossz helyzet. Persze mindennél van jobb is.

2013. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
az ilyen buta ember el is mehet a fenébe. Legalább eggyel kevesebb ingyenélőt kell eltartani Magyarországon.
2013. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!