Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztrália biztonságosabb,...

Ausztrália biztonságosabb, élhetőbb, mint az USA vagy az Eu?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:

biztonságosabb: talán, attól függ mit nevezünk biztonságosabbnak

élhetőbb: sokkal

2013. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Biztonságosabb, és élhetőbb. Onnan tudom hogy családom nagy része ott él.. (Apum és nagynénim munka miatt, unokatestvéreim meg nagynénim után mentek) És ők mondták hogy nagyon szeretnek ott élni. 4év múlva én is kimegyek hozzájuk. :)
2013. júl. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. Nagyon irigyellek :) Minden álmom, hogy kiköltözhessek oda, ott is szeretnék élni. Szerencsés vagy :)
2013. júl. 2. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Csupán egy hátrány van amiért nem ajánlom: mindentől messze van, de az emberek nagyon kedvesek!
2013. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindedj válasza:
PERSZE FŐLEG ÉSZAKON
2013. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
89%
Megjegyezném, hogy Ausztráliában élnek a föld leghalálosabb élőlényei is. A kockamedúzától, a fekete özvegyig.
2013. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megjegyezném, hogy ezek az általad felsorolt állatok máshol is élnek. Ha már kockamedúza, akkor a cápát is emlîthetnéd, az jobban elterjedt arra felé. Lehet, hogy veszelyes, ha a dzsungelben akarsz elni.
2013. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát én ott születtem, de 4 éves koromba jöttünk Szerbiába. Anyám nagyon sokszor mondta, hogy ott nagyon veszélyes, mi hozzánk is kétszer betörtek, meg anyámnak is az ismerőseinél is már kb. megazokott volt, hogy pl. betörtek, megerőszakolták az egyik rokonukat, vagy meggyilkolták. Anyám minden alkalommal mikor hazaértünk át kellett, hogy nézze az egész házat, ágy alá, stb, netalán bujkál épp egy betörő. De itt Szerbiábanlazán nyitva lehet hagyni az ablakot este, nem félt minket gyerekeket elengedni hajnalba. Az egyik fő ok ez volt, amiért vissza akart jönni ide.(22 évet élt kint anyám)
2013. aug. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!