Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába szeretnék elkülde...

Ausztráliába szeretnék elküldeni egy szőnyeget, ami sajnos a légi szállításhoz vagy túl nagy, vagy horror áron viszik. Olyan szolgáltatót keresek, aki hogy hajón, konténerben ki szállítja? Mindegy mennyi idő alatt ér oda, csak odaérjen.

Figyelt kérdés
2016. nov. 12. 03:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó, tehát az a kérdés, hogy ki tudja nálad jobban használni az internetet. Ehhez szükség lesz ezekre az alapvető információkra: A csomag súlya, a csomag méretei (mindhárom kiterjedés centiméterben) Ezek ismeretében lehetne ajánlatot kérni cégektől, vagy az automata kalkulátorból érdemi információt szerezni a költségekről.
2016. nov. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Számos szállítmányozó cég foglalkozik ilyesmivel. Keresgélj a neten.
2016. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A keresgélésen túl vagyok, nem találtam. Aki jobban érzi magát attól, hogy nem tudok keresni a neten, annak bevállalom, hogy béna vagyok hozzá.

Valakinek építő jellegű hozzászólása?

2016. nov. 19. 10:50
 4/6 anonim válasza:

3

Pedig az első nagyon szépen leírta,hogy milyen lehetőségeid vannak.

Nekünk is van életünk,gondolom te se várod el,hogy vadidegen emberek irkáljanak cégeknek vagy akár egyeztessenek velük,a te szőnyeged miatt.

2016. nov. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a linket, a többieknek pedig a kioktatásokat. Szép napot Mindenkinek!
2016. nov. 24. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!