Kezdőoldal » Utazás » Ausztrália » Ausztráliába kézsülök nagybáty...

Ausztráliába kézsülök nagybátyámhoz, aki már kint él 30 éve, legkönnyebb módja, ha egy meghívót kűld, és egy fél éves pl. evisitor vízum? Amit majd ott hosszabíthatok?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz út vezet a meghívóig és még a vízumig is,hogy elfogadják, úgy olvastam :( . Kint akarok maradni végleg, elég ha pl egy evisitort csinalok, és ezt majd ott meghosszabítom? Olvasgattam rengeteget és vidit is néztem bevándorlásról,de nem tudom mi lenne a legjobb, milyen vízum, és az ausztrál határnál is sok mindentől függ hogy at engednek-e .

2018. ápr. 1. 01:22
 1/4 A kérdező kommentje:

készülök* sorry

És még azt kihagytam,ha suliba akarok járni ott, akkor kell egy elektronikus visszaigazoló levél, hogy felvettek.?! vagy nem minden vízumhoz?

2018. ápr. 1. 01:27
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nagybátyád 30év után, jobban fogja tudni hogy mit kell tenned(tennetek)
2018. ápr. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a hivatalos honlap és ez alapján elsőre nem úgy tűnik, hogy oldalági rokoni kapcsolatok esetén működne a meghívásos módszer. Az pedig elég rizikós, hogy kimész turistaként, aztán ott felejted magadat, mert ugyan a cápák közé nem vetnek, de hosszú időre kizárathatod magadat a kontinensről.

2018. ápr. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az érdekesen jönne ki ha nem tudnál semmi olyat mondani ami alapján azt mutatod hogy nem szándékod visszajönni.
2018. ápr. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!