Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerül egy repülőjegy...

Mennyibe kerül egy repülőjegy a Fülöp szigetekre, Balira, Vietnámba és Mongóliába?

Figyelt kérdés
Lehetőleg Budapestről, mert ha vége a járványnak, tervezem, hogy egyedül elindulok ilyen budget utazásokra ezekbe az olcsóbb Ázsiai országokba. Szóval nem járvány idején, mennyibe kerül az oda vissza út ilyen helyekre? Próbáltam járatokat nézni, de semmelyik ilyen oldalon nincsen találat az elkövetkezendő időszakra. Köszi a segítséget.
2020. ápr. 28. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Balit nem mondanám low budget helynek :D

Mongólia és Bali is 200000 ft retúr

Vietnám 160k retúr

Fülöp-szigetek 150k retúr


Ezek persze közelítőleges árak, utanként válzozik, de kb ennyi az összesnél +-10k

2020. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azokat az árakat tudom mondani amik nekem kerültek még tavaly vagy 1-2 évvel ezelőtt.

Manila októberben 80ezer huf volt.

Amúgy ha most foglalod le őszre a Fülöp-szigetekre a jegyet akkor szintén találsz 70-80ezerért,ha nem hiszed nézd meg skyscanner-en.

Vietnám kb 190k körül van.

Indonéziában Balit pont nem tudom,Szumátrán voltam oda 220k volt ha jól emlékszem.


Mindegyikbe Ferihegyről indultam,vietnámi útnál Rómában,indonéziai útnál Katarban,filippino útnál pedig Dubajban kellett átszállnom.


Amúgy első ázsiai útra jó szívvel tudom ajánlani kb bármelyik indonéz szigetet.

2020. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló. Pedig körbe lehet ám olcsón utazni. Van egy videós, aki 3 napig 100 dollárból élt és ment körbe megnézni a látványosságokat. Igen, mondjuk ennek a budget dolognak a repülőjegy ára fog keresztbe tenni sajnos.
2020. ápr. 28. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Európán kívülre mindenhová ennyibe kerül a repjegy vagy amerikai országok még drágábbak.

Dél-Afrikába tudsz olcsóbban utazni,oda 130k-ért már van repjegy illetve Észak-Afrika arab országai.

Marokkót és Egyiptomot simán ajánlom.

2020. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem afriak nem vonzz. Kifejezetten Ázsia érdekes számomra, arra még nem jártam. Hát akkor gyűjtögetek. Vírus végére lesz elég egy ilyen útra szerintem.
2020. ápr. 29. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Balira eddig legolcsóbb jegyem 160ezer volt.

Simán meg lehet olcsón is úszni Balit, csak ne hagyd magad lehúzni 😀


Az én Balim:

[link]

[link]

[link]

2020. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Király
2020. máj. 2. 06:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Januárban főszezonban voltunk Fülöp szigeteken, 200e volt a repjegy eva airlinesal úgy, hogy november végén vettük. China southern kb 20e lett volna olcsóbb de xarabb légitársaság.


Fazeromeknak márciusra vettünk jegyet (nyilván nem tudtak már elutazni) január végén, az mar csak 130e volt Bécs-manila. Simán el tudom képzelni, hogy ha fel-egy évvel előbb veszed 100 körül kijössz.


Helyi repülők már pofátlanul olcsók, manila palawan kb 15e forint volt csomaggal.


Bangkok van Budapestről qatar jó áron, onnan meg külön érdemes fapadosat venni, jóval olcsóbb.

2020. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!