Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Nőként Szaud Arábiába el...

Nőként Szaud Arábiába el lehet menni nyaralni?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy az egyik legkonzervatívabb arab ország, de most már turistáknak is be lehet utazni.


Tényleg csak férfi kísérővel lehet menni bárhova? És ha külföldi vagy, akkor is fel kell venni azt a ruhát, amiből csak a szemed látszik ki?


Bajba kerülni nem szeretnék semmiképpen sem!



2022. febr. 3. 15:19
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

1-es azt kihagytad a sztoribol, hogy miert kellett ez a “drasztikus vizsgalat”


Mert a no, aki a repteren megszulte a gyereket, egy nejlonzacskoba csomagolva kidobta a kukaba!

Nem a gyerekszulest buntetik, hanem a gyerekgyilkossagot inkabb. Ertem en, hogy idegen kultura neked, de azert ott is emberek elnek, nem valami allatok…

2022. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nő vagyok és nagyon szívesen megnézném Szaúd-Arábiát egyébként! A nikábot szívesen felhúzom, de egyedül persze nem utaznék oda. Szerintem nagyon érdekes ország, az arab kultúra pedig közel áll hozzám.
2022. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!