Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiai jártasok! Melyik...

Indiai jártasok! Melyik tengerparti várost ajánlanátok első alkalomra nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Harmadvilági országokban közepesen tapasztalt, Dél - és Közép Amerikában többször is járt fiatal utazóként kérdezem tőletek, hogy aki járt Indiában már több helyen, melyiket ajánlaná az alábbi városok közül tudván, hogy ez lenne az első utam Indiába?


Chennai

Visakhapatnaam

Thiruvananthapuraam

esetleg más tippek?


Kérlek ne írjatok 1-2 szavas válaszokat, hanem magyarázzátok is meg, miért választanátok azt, amit. Esetleg az árakról is , melyikben lehet a legolcsóbban minőségi szállodát fogni, viszonylag jó áron? (50-60 Euró per éjszaka)



2022. ápr. 22. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked a legjobb választás Kakinada lesz.
2022. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. És miért? Miért nem szeretnél érvelni mellette?
2022. ápr. 22. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Csennai és Koccsi elég jó helyek, de amúgy szerintem a falusi meg kisvárosi turizmus menőbb, Alleppey például gyönyörű (nem a város, hanem a környék), valamint Goa is tele remek pici egyutcás falvakkal, ahol szinte semmit nem kell csinálni és mégis nagyon könnyen boldog az ember. Az fontos kérdés, hogy mit szeretnél csinálni. Első utazóként kultúrából elég sokat kaphatsz egy Csennai-Puduccseri kombóval, viszont Dél-India nem a filmek Indiája. Sokkal könnyebb környék, de az elképzeléseknek leginkább az északi "tehén-öv" felel meg, a déli rész mentalitásában, politikájában és nyelvileg is radikálisan más. Lazább, balos, hindi helyett mindenféle dravida nyelveket beszélnek, marhát is esznek, ne a Gettó milliomos világát várd, mert akkor nagyot fogsz csalódni.
2022. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm. Filmeket nem nézek, ezért nem abból tájékozódtam.


Neked személyesen melyik tengerparti városka tetszett inkább?



Továbbá érdekelnek a szenthelyek, hindu, buddhista templomok, főbazilikák is és az olcsó helyi kaja


Csennályban van erre lehetőség?Hát Koccsiban, vagy Thrivandum-ban?

2022. ápr. 22. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre mindegyik alkalmas, kisvárosok közül Varkala például teljesen oké, de amúgy ráböksz egyre, aminek szimpatikus a partja a képek alapján, odamész, aztán ha nem tetszik, akkor egy ezresért áttaxizol egy másik helyre és megnézed azt. Felesleges agyontervezni, az egész ország dugig van látnivalóval.
2022. ápr. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!