Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japán vagy Dél-Korea?

Japán vagy Dél-Korea?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy kinek melyik tetszik jobban/kevésbé, és miért. Vagy ha esetleg valami más ázsiai ország a kedvencetek, azt is nyugodtan leírhatjátok, de elsősorban az említett két ország érdekelne.

2022. máj. 8. 20:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
10.-s te egy idiota szuklatokoru koreai vagy, en plnsoha nem mennek koreaba (kiveve Eszak Korea), Kina millioszor jobb hely.
2022. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11-es te eltel mar kinaban?... nem a tiktokrol kell nezni hogy elnek kint, hanem a valosagot kell latni.


Anyukam testverenek ferje kinai. Mar 20+ eve itt el, de neha-neha latogat "haza."

A testvere jelenleg kint el kinaban, ott is van egy lakasuk es itt magyarorszagon is.


Ok tudnak igazan meselni milyen az elet ott kint. Raadasul nem ettermi kinai kajat csinalnak, hanem ok maguk foznek a konyhaban, olyan hozzavalokbol mint kinaban is. Es nagyon finom az etel, amit keszitenek.


Szoval ezzel azt akartam csak mondani, hogy a tenyek kozlese nem egyenlo a szuklatokoruseggel.


Eszak-Koreat mar nem is irok inkabb. Ha neked a diktaturat folytato orszagok tetszenek, legyen, de ettol fuggetlenul mindketto (kina es eszak-koreai is) hat hogy is fogalmazzak.. nem egy paradicsom.

2022. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan a kerdezo nem feltetlenul elni akar ott es mint turista Kina egy wzuper hely. En egy honapot voltam es az orszag rendkivul erdekes es a kinaiak hihetetlenul baratsagosak es segitokeszek. Barmikor visszamennek. Es egy orszagot a regnalo rezsim miatt meg/elitelni szerintem szuklatokoruseg.
2022. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!