Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utaznátok Isztambulba?

Utaznátok Isztambulba?

Figyelt kérdés
Én még sosem voltam, de nagyon szeretném megnézni az óvárost, sztm gyönyörű. Viszont rendesen rajtam van a para a terrorfenyegetettség és a földrengés lehetősége miatt. Május közepén utaznék.

2023. febr. 27. 07:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Isztambultól csillió kilométerre voltak a földrengések, terrortámadásra bármelyik európai nagyvárosban van esély.


Tessék menni, az egyik legjobb hely a Földön.

2023. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
En biztos nem gondolkodnek hanem mennek.
2023. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennék.
2023. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

A konzuli szolgálat ezt írja:

"Az elmúlt évek során Törökország különböző térségeiben nemegyszer kritikus biztonsági helyzet alakult ki, továbbá a nagyvárosokat is érintő, súlyos következményekkel járó terrorcselekményekre is sor került, legutóbb 2022. november 13-án Isztambul belvárosának, forgalmas sétálóutcáján. A török rendvédelmi szervek .... Isztambul és Ankara mellett számos nagyvárosban is továbbra is aktív tevékenységet folytatnak a terrorista elemek felkutatására, végeznek rajtaütéseket a PKK tagjai, illetve az Iszlám Állam megbújó harcosai ellen."


Te döntesz.

2023. febr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
A konzuli szolgálat a biztosnságos országokra is képes azt írni, hogy veszélyes és a veszélyes országokra is biztonságos. Vannak részek az országban amik veszélyesek és vannak amik nem. Pl Egyipotmban Kairó-alexandria biztonságos, Sína rohadtul nem. Törökországban Isztambul biztonságos, a földrengéseket érintő területek nem. Szerintem az ember ne akonzuli szolgálat miatt döntsön, hanem a valós veszély miatt, ami Isztambulban igen kicsi... (Nyugodtan pontozz le, de engem érdekel ezesetben, hogy a válaszom melyik részével nem értesz egyett és miért)
2023. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%

What we see today in Turkey is just a preview of what will happen in Istanbul," said, Ihsan Engin Bal, a professor of the Research Group on Earthquake Resistant Structures at the Hanze University of Applied Sciences in the Netherlands

" I'm not saying what may happen. I say what will happen. What will happen in Istanbul is way bigger than this. Way bigger."

Persze, hogy mikor azt senki nem tudja, lehet, hogy csak 20 év múlva fog történni.

2023. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Ez a teljes cikk:

[link]

2023. febr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%

Isztambul titokzatos, gyönyörű, kalandos és veszélyes is.

Sétálsz a főutcán, jön szemben egy hölgy, rád mosolyog, majd megnyom egy gombot...


[link]

[link]

2023. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy nem lesz semmi gond, de a top 20 legveszélyesebb orszagban benne van azért Törökorszag. Ezért megfontolandó, hogy utazzal.
2023. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
2023. febr. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!