Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Bali, Mauritius vagy Maldív-Sz...

Bali, Mauritius vagy Maldív-Szigetek? Hová menjünk?

Figyelt kérdés
dec. 5. 21:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
Maldívot én kihagynám, hülye muzulmánok tönkreteszik. Bali jó hely.
dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
27%

Szia, attól függ, mikor? Mi jövő februárban megyünk Maldívra, az az abszolút főszezon, úgyhogy reméljük, hét ágra süt majd a nap.

Mauritius nagy szívem vágya már régóta, de ott olyan mértékben lutri az időjárás, hogy nem mertük megkockáztatni.

Bali sajnos már lejárt lemez...bocs.

De bármit is választotok, jó nyaralást!

dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%

Mauritiuson voltam, nekem nem tetszett. Tulzsufolt nagyon a helybeliekkel. A nyilvanos tengerparti szakaszok apolatlanok, semmi különös, sok kobor kutya.


Bali- allitolag nagyon hangulatos, jo hely. Ami miatt en nem mennek szivesen oda, az egyik leginkabb földrenges veszelyeztetett hely Indonezia.


Malediven- ez egy nagyon szep uticel, aki a tengert es annak a hangulatat szereti. Valoszinü nekem is ez lesz a következö uticelom. Vagy amit meg tudok ajanlani szinten az Indiai oceanban, Seychellen. Meg szebb, mint Malediven, valamivel dragabb is.

dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
A mélykeresztény Mauritius.
jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

13


Állítólag Balin rémes a forgalom.

jan. 25. 15:47
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
@13 Szóval az a bajod egy országgal, hogy nem egy turistagettó. Édes istenem.
jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen, kerdezö, ahogy irod, Balin is remes a forgalom, mint Mauritiuson. 16-os, inkabb valaszold meg a kerdezöt, ilyen valaszokra, mint a tied, nem kivancsi sem ö, sem a többi. Azonkivül erthetetlen, amit ir, mit akar ezzel mondani? En tovabbra nem is nezek bele, törlöm a kerdest, megjelent az elsö idiota.
jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!