Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Az indiai-pakisztáni határ...

Az indiai-pakisztáni határ nagyon botrányos?

Figyelt kérdés
Lahore (Pakisztán) szeretnék elutazni vonattal az indiai Kalkuttába, onnan pedig busszal Bangladesbe. Milyen a határ arrafelé? Fehér embernek biztonságos e egyáltalán?

márc. 4. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Biztonsagos csak sok a medve.
márc. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a határon nem mentem át, de megnéztem a Attari–Wagah hatarátkelon a zaszlo ceremoniat (az indiai oldalrol)


Nagy banzaj, rengetegen voltak, jo volt a hangulat. Teljesen biztonsagos volt a kornyek, Amritsarbol vonatoztam is (de vissza, India belsejebe) A vonat nagyon kulturalt volt, tolto az uleseknel, kajat is szolgaltak fel, de nem mertem belole enni. Palackozott vizet is adtak (ezek mind benne voltak a vonatjegy araban)


A pakisztani reszrol nem tudok mit mondani, de az indiai resz teljesen okes.

márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem jó neked az expresszvonat Indiából Bangladeshbe? Amik fotók vannak a neten azon egész kulturáltan néz ki, nem azok a berácsozott szabvány roncsvagonok, amiket mutogatni szoktak Indiából elrettentésként :)
márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
Jajj hagyjatok mar, tegnap meg Dohabol akart menni Bangladeshbe. Kicsit gyorsan valtoznak az utitervek.
márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!