Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyiből lehetne kihozni egy...

Mennyiből lehetne kihozni egy Buddhista zarándokútat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
1.000.000
2010. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

konkrétabban ?


te már voltál?

2010. dec. 25. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinaba mesz zarandok utra olcsobb mint japan, ha nem repulovel mesz hanem moszvatol pekingig a transz-sziberiai expresszel PLATZKART jegyel ami a tomszallos vagon akkor moszkva-peking 65000ft egyiranyba es 6 nap vonattal. Ha budhista vagy es turod a megprobaltatasokat akkor a legolcsobb szallokban szalsz meg es a legolcsobb ettermekben eszel kinaban. En nem vagyok budha de jartam vonattal peking -ben es sok helyen kinaban hatizsakosan, en azt mondom neked 2 het kijon 300-350.000ft bol, utazas , szallas, vizum, stb. De en csak magambol indulok ki es en is a legegyszerubb helyeken szaltam meg es ettem! Jo utat ha mesz, felejthetetlen elmeny, kedves emberek!!!
2011. jan. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen őszinte a törekvésed. és ha Isten is úgy akarja, hogy eljuss oda, akkor olcsóbban megúszod, mint álmaidban.
2011. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!