Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Valaki nyugtasson meg! Vasárna...

Valaki nyugtasson meg! Vasárnap indulunk Thaiföldre, Finn Air-rel megyünk Helsinkibe. Ugye csak és kizárólag a Malév érintett a törölt járatoknál, a többi légitársaság nem?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Most mit nem értesz? Leálltak a MALÉV GÉPEI! Te mivel mész? FINNAIR géppel! Akkor mi a kérdés?
2012. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem szerintem egyértelmű volt. Ugye csak a Malév gépek érintettek?????
2012. febr. 3. 10:28
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Leírom még egyszer, de szerintem hiába, mert gondjaid vannak a szövegértéssel! A MALÉV GÉPEK ÁLLTAK LE! MINDEN MÁS GÉP, ÍGY A FINNAIR IS ZAVARTALANUL KÖZLEKEDIK! De ez neked miért nem volt nyilvánvaló? A Malév csődölt be, nem a többi légitársaság! Olvass utána az interneten!
2012. febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Antimod ***** válasza:
50%

Miért ilyen agresszív itt mindenki?


Az attól függ, hogy a Finnair milyen anyagi helyzetben van. Nem hiszem, hogy az is bedőlne (egyébként nem függ össze a két légitársaság egymással gazdasági szinten), mindössze annyi, mindkettő a Oneworld egyesülés taglégitársasága.


A téma pedig azért az Ázsiánál van, mert oda utazik szegény...


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Inkább az időjárástól tartanék a helyedben!
2012. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Ezt valóban nem vártam volna egyik kedves válaszadótól sem. Thaiföldre utazom, ezért érdekel a Finn Air helyzete, pont úgy van, ahogy az utolsó előtti válaszadó írta, köszönöm!! Sok irigy ostoba ember.... azért kérdeztem, mert hátha bármiféle összefonódás van a két légitársaság között!!! Utolsó előttinek még egyszer köszönöm!

2012. febr. 3. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"mert hátha bármiféle összefonódás van a két légitársaság között!!! "


Igen, annyi az összefonódás, hogy a OneWorld szövetség tagjai mindketten! De a két légitársaság teljesen külön értelmezendő! A MALÉV a magyar államé, a FINNAIR pedig a finn államé! A Malév azért dőlt be, mert rossz volt a gazdálkodás és a menedzsmentje!

2012. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nem Ferihegy allt le hanem a Malev. ha Finnairrel mesz akkor egyertelmu hogy nem vagy erintett.
2012. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Én sem értem hogy mi lenne a közös két külön légitársaság gazdasági helyzetében.

Amúgy meg hol olvastál irigykedésre utaló mondatot?

Évi több 10 ezren utaznak MO-ról Thaiföldre, rohadt nagy szám..

2012. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%

de azért ne legyetek ebben ilyen biztosak.


A ferihegy 2-t is malév alkamazottak irányítják. Ha maga a cég bedöl akkor öket sem fizeti senki.


A barátnöm malév alkalmazott. reggel beszéltem vele, még akkor indult dolgozni semmit nem tudott. De az ami biztos hogy ö Malévhoz tartozik. DE ök azok akik felkészítik a gépeket az indulásra, akik minden ellenöríznek stb... Nem csak malév gépeken, az összes ferihegy 2-sröl indulót (vagy majdnem összeset, de sok légitársaságot).

Szóval hogy mi lesz csak ha felhívod öket tudják megmondani.


Ha emlékeztek volt, hogy pl csak az üzemanyagosok tiltakoztak 3 órán keresztül és leállt az egész reptér. De ugyan ez van pl ha az irányítás, vagy a takarítok állnak le. Ez egy hálózat és egyik a másik nélkül nem tud létezni.

2012. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!