Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Volt mar valaki augusztusban...

Volt mar valaki augusztusban Thaifoldon? Erdemes olyankor utazni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az az esos evszak kozepe, mondszun, nagy esok stb.

Arra lennek kivancsi, hogy ez megis mit takar, pl esik egy-ket orat, de utanna kisut a nap? Vagy elofordulhat, hogy hetekig ki sem sut a nap?

Szeretnek augusztusban odautazni, de felek. Kubaba a szaraz evszakban mentunk, es ugy fujt a szel, hogy az oceanba be sem engedtek minket, eleg rossz elmeny volt. Most nem szeretnek igy jarni. Inkabb egy kis eso, meg para, de uszhassak a tengerbe anelkul, hogy belefulladnek.


2012. febr. 12. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az unokanővérem kb akkor volt ott, ha jól emlékszem augusztus végén, szeptember elején, kajakozni. Csak jót hallottam.
2012. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Thaiföldön juniustól szeptemberig tart az esős időszak. Bár sok a napsütés is ekkor, a turisták mégis a jauár-februárt válasszák. Akkor ott igazi nyár van.
2012. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Én 3 hetet dolgoztam Laos-ban (Thaiföld melletti ország) 2010 augusztusában. Valóban voltak nagy esők, de sosem tartott 10 percnél tovább. Sosem áztam meg. Ha épp úton voltam bementem egy közeli boltba és 10 perc után már mehettem is tovább. Meleg volt. Az utak gyorsan felszáradtak. Az eső se olyan mint pl európában, hanem meleg zuhanyhoz hasonlítanám. A gyerkőcök simán eljátszóttak és bőrig áztak, de kutya bajuk se lett egy kis záportól:

[link]

2012. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A gyerkőcök alatt az építkezés (ahol dolgoztam) közelében élő helybéli családok gyerkőceit értettem.

[link]

2012. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

a legtobbszor este esik jo par orat

napkozben hoseg van, ha teged nem zavar a 40-45*C akkor gyere

en itt elek

2012. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, pont neked irtam multkor, hogy engem ugyan elcserelnem a kakaoscsigatlansagot a hosegre :) Ha nem neked, akkor elnezest az ertelmi zavarert. De nem, nem zavar a meleg, sooot! De akkor ugye a tenger is csendes, nincs nagy szel, es nagy hullamok, amikor eppen nem esik, nekem ez a fontos, ne essek pofara, mint Kubaba.
2012. febr. 15. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szeptember legelejen voltam tavaly Thaifold del-nyugati oldalan (Krabi/Phuket). Minden nap volt 10 perc zuhi, azon kivul gyonyoru napos es meleg volt. A szel nem nagyon volt jellemzo. A tenger mindig teljesen nyugodt volt, es gyonyoru turkiszzold!

Nem lesz gond, ne aggodj :)

2012. febr. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!