Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Singapore-ban milyen lehet...

Singapore-ban milyen lehet dolgozni és élni? Megéri?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi barátom aki kint él Singapore-ban.Szeretnék külföldre menni élni és dolgozni.Ti kimennétek ide? Vagy valakinek volt már valami tapasztalata,hogy milyen ott élni és dolgozni?.


Köszönöm.



#Ázsia #Singapore.külföldi munka.
2012. jún. 23. 16:40
 1/8 anonim válasza:
32%
Szingapúr?!
2012. jún. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha kint él a barátod,akkor miért nem tőle kérdezed meg??
2012. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen Szingapúr.


Aki kint él.Az egy Malájzia származásu csajszi.Azért kicsit másképp látják a dolgokat mint mi.Hozzá közelebb áll ez a világnézet.Ezért vagyok kiváncsi,hogy mik a magyar tapasztalatok.

2012. jún. 24. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem van egy szingapúri ismerősöm.

Úgy néz ki ebben az évben kimegyek hozzá.


Személy szerint tetszik Szingapúr, magasak a fizetések, magas az életszínvonal. Arról nem is beszélve hogy az egyik legbiztonságosabb városállam.


Negatívumként említeném hogy elég drága az élet ott, magasak az ingatlan árak.


Angol hivatalos nyelv (bár etnikailag kínaiak lakják), Felhőkarcolók, trópusi környezet stb...

mi kell még ? :D


Amúgy a közeljövőben tervezel kimenni? Dolgozni ?

2012. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Írtam privátot.
2012. júl. 17. 08:36
 6/8 anonim válasza:
72%

Én most voltam Szingapúrban, és pont erről beszélgettünk a helyiekkel, és nem túl biztató, amit mondtak. Az országnak rengeteg lakosa van, ezért nehéz munkát kapni. Az emberek agyonhajszoltak, mert nagy a konkurencia és nem szeretnék elveszíteni az állásukat. Ennek ellenére szinte mindenki bevándorló, szóval a beilleszkedés nem olyan nehéz.

Én max 1 évre mennék ki, utána unalmassá válik: fél óra eljutni a sziget egyik végéből a másikba, és az időjárás is elég lehangoló (meleg, fojtóan párás, borongós, és egész évben ugyanolyan)

2012. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Kelet-ázsiai típusú kvázi egypártrendszeres kapitalizmus, ahol mindenki felkapaszkodhat, ha nem szégyell heti 7 nap dolgozni és másokkal kíméletlenül versenyezni. Ha expatként mész oda és a céged küld, akkor más tészta. De ott sem fog az öledbe hullani semmi.
2013. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vállaszokat!
2013. szept. 9. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!