Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Koreában nehéz munkát találni...

Tomaskó Dóra kérdése:

Koreában nehéz munkát találni a Vendéglátòiparban?

Figyelt kérdés
Èn pincèrnö vagyok,ès Koreába szeretnèk költözni..Koreai nyelvvizsgával találnèk ott munkát?

#Ázsia #munka #költözés #Korea #Vendèglátóipar
2013. jún. 3. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy könnyü-e találni az egy dolog. De:


Vízumot (munkavállalóit) is kell szerezned, másrészt tájékozódj, hogy mire elég az amit pincérnöként megkeresnél.


Ha nagyon jól tudsz koreaiul, készíts egy fényképes önéletrajzot és küld be néhány helyre e-mailben. Mondjuk így elég nehéz belevágni, egy másik kontinensröl, állást, lakást, vízumot, költöpénzt, kapcsolatokat intézni, pláne, ha még sosem jártál Koreában.Próbálj elöbb az interneten a megélhetési költségekröl és a várható keresetröl tájékozódni.

2013. jún. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszodat :) a Koreai nyelvet elèg jól tudom,..azt sajnos nem tudom h Koreában mennyit keres egy pincèr://
2013. jún. 5. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!