Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyi kb. a repülőjegy...

Mennyi kb. a repülőjegy Mongóliába?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 20:37
 1/3 anonim válasza:
2014. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aeroflottal Moszkván át vagy Turkish-sel Isztambulon át 200 körül. De jobban jársz egy akciós pekingi jeggyel 130-140e-ből és onnan vonat. Összköltség hasonló, de nagyobb élmény, plusz úgysem Ulánbátort magát néznéd meg az országban.
2014. márc. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, 200 körül. Annyival vizont kiegészíteném, hogy a Turkish sokkal jobb, ezért érdemes ezt választani, és mindenképpen retúr jegyet vegyél, mert úgy az olcsó. Pekingbe még nem repültem, de voltam ott vonattal, pont Ulánbátorból, és szintén így mentem visszafelé is.


Pekingből Ulánbátorba megveheted a jegyet előre egy hotelben, de az drága, 1200-1300 yuan. Érdemesebb a pályaudvaron megvenni a jegyet a határig (Erlian), kb. 130 yuanért, majd onnan tovább. Asszem hétfőn és kedden megy vonat Ulánbátorba, így ha erre a napra veszed, akkor ugyanerre a vonatra fognak felszállítani, és még a vonaton meg fogod tudni venni a jegyet Ulánbátorba, le se kell majd szállnod. Ez még 600 Yuan lesz.

Ez tehát az előre megvett (és ugyanerre a vonatra szóló) jegy árának durván a fele.


Üdv.:

"Itália és egyéb kalandok"

2014. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!