Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik utazási iroda specialit...

Melyik utazási iroda specialitása Dubai?

Figyelt kérdés
Téli utazást tervezünk Dubaiba, ehhez keressük a legprofibb, versenyképes árakkal dolgozó utazási irodát.

2014. ápr. 6. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

nem ertem miert akarsz irodaval menni. 299.000 ft ert van fent egy olyan ut a neten, mint amit magamnak szerveztem 123.000 ft ert.


Az irodak tobbsege is wizzairrel fog reptetni, csak dupla aron adjak el neked a repjegyet csomagban, szallast meg talalsz a booking.com on igenyeidhez merten.


Ha pedig meg ez is nehez, akkor a wizzairnek van repulo+hotel ful a weboldalan. Oda ramesz, beallitod, hogy mikor mesz/jossz es egesz jo aron megveheted az egeszet egybe.

2014. ápr. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk véleményem szerint Dubaj a nyaralások legalja. Bár télen talán elmegy, de annyi rendes helyre mehetsz el egy dubaji repülőjegy és szállás árának töredékéért.


Ráadásul én is csakis a saját szervezést tudom ajánlani.

Olvasni tudsz, repülőjegyet tudsz vásárolni, szállást kapsz a neten. Mi kell még????

2014. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem télen Dubai a legközelebbi hely, ahol tényleg meleg van, biztonságos, magas színvonalat kínál és immáron vízum nélkül is odautazhatunk. Milyen helyek vannak még, amik ezeknek a szempontoknak megfelelnek?


Hová tudok elmenni december végén vagy februárban 6-8 éjszakára, ahol valóban meleg van és napozhatok, medencézhetek egész nap?

2014. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%
Mi most májusban megyünk Dubaiba! Mindig magunk szervezzük az utat, repjegy, hotel, transzfer, nevezetességek. Feléből kijön,mint az utazási iroda! Mivel csak 5 napra megyünk, ezért pár programot azért lefoglalunk szervezetten is!
2014. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

Dubaj egy tré vacak, másképpen mondom, szar hely.

Ja, hogy a szomszéd ott volt tavaly? Bocsi.

Miért nem próbálsz meg valami jobbat?

Miért nem próbálod meg iroda nélkül?

Vagy túl sok pénzed van?



Kb 20 perc keresgéléssel, ha akarod megoldod iroda nélkül. Fele árban.

A maradékot add a szegényeknek.

Vagy maradj igazi sznob.

2014. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%

Nem értem, miért sznob valaki azért, mert biztonságosan szeretne utazni.

Mi még Franciaországba is iroda által megyünk ki évente 2-szer, 3-szor. Bármi van, nem akarok ott lenni segítség, normális tudás nélkül.


Dubai esetében ez többszörösen igaz. Ne adj' Isten, történik a Kérdezővel kint valami gond, hogy oldja meg?!

2014. dec. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne adj' Isten, történik a Kérdezővel kint valami gond, hogy oldja meg?!


Talan sajat maga?

Aki annyira nem tud idegen nyelveket, hogy barmit el tudjon intezni angolul az ne hagyja el az orszagot, vagy utazzon irodaval.


Egyebkent pedig szervezze meg sajat maganak fele annyiert.

2014. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
0%

Felsőfokom beszélek angolul és olaszul, középszinten oroszul... Mégsem indulok el sehová úgy, hogy magam szervezem.

Lehet, hogy sokan ezt életképtelenségnek gondolják, én inkább fizetek többet, de tudom, hogy a legrosszabb esetben sem maradok kint egyedül és lesz, aki mindennel tisztában van.


Legutóbb pl. Isztambulban jártunk úgy most ősszel, hogy odaértünk, a hotelben vártuk a szobánkra (5*-os hotel, nem valami útszéli hely), de ott közölték, hogy valami keveredés történt, a szobáinkat már eladták és nincs üres hely...

6 órába telt az idegenvezetőnknek, míg kerített egy helyet, ami ugyanazt a szintet biztosítja, közben a hotel vezetősége állította, hogy ez nem az ő felelősségük.

Ha nem iroda által mentünk volna, valószínűleg nem sikerült volna ezt ilyen gyorsan megoldani.

2014. dec. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8. Ez pontosan az eletkeptelenseg es baleksag tipikus peldaja, dehat az utazasi irodak a szerencsetlen balekokbol elnek.
2014. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
31%
Igen, biztosan a balekságomnak köszönhetően lettem milliomos.
2014. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!