Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen tapasztalatok van a...

Milyen tapasztalatok van a Sky Travel Utazási Irodával?

Figyelt kérdés
Szeretnék befizetni egy japán útra, de nem ismerem annyira a Sky Travelt. Megbízható?

2014. szept. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az össze utazási iroda felesleges ma a net világában. Csak arra jók hogy kb ötször annyit fizess mint ha magad szerveznéd. Mellesleg Japánba simán el lehet menni még egy kezdőnek is saját szervezésben.
2014. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 The answer ***** válasza:

Nincs tapasztalatom, de elég régóta a piacon vannak, de ez semmire nem garancia.


T. 1-es: hadd döntse már el mindenki maga, hogy milyen módon szeretne utazni, már agy másik Japán úti kérdésnél is gyanúsan hasonló módon válaszolt valaki. A T. kérdező kérdése NEM arra irányult, hogy negéri-e vagy sem utazási irodával utazni.

Személyes tapasztalatom szerint sok esetben nagyon is. Akinek meg nem telik vagy sajnálja a pénzt, az utazhat Lonely Planet-tel a kezében, hátizsákkal a hátán.


Mint máshol leírtam már, én is utazom rendszeresen egyéni szervezésben, sokszor elég exkluzív módon. Kiézem mit szeretnék (szállás, repülőjegy, útvonal), tájékozódom az internet segítségével, majd törzs utazási irodám segítségével lefoglaltatom a kívánt dolgokat, ami semmivel nem drágább, mintha magamnak foglalnám a neten, mégis kapok egy biztonságot, ha bármi történik az út alatt. És aki viszonylag sokat utazik, azzal idővel fog is történni, már csak a nagy számok törvénye alapján is.

2014. szept. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mivel én nem értek se a repülőjegyekhez, se a többihez, hiszen a falumat se hagytam el sose (talán Budapesten is elveszlek majd), nemhogy külföldre menjek, így gondolom, az egyes válaszoló megérti, hogy számomra biztonságosabb, ha befizetek egy útra. Ez lesz az első utam, nem szeretnék eltévedni, vagy azért aggódni, ha kijutok, hogy valami baj lesz, mert nem találok valamit például. Pláne, hogy a körút mégiscsak több várost érint, és nem hiszem, hogy magamtól olcsón tudnék szerezni jegyet/bérletet pl. a shinkansenre.
2014. szept. 24. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:

The answer: olvastam több komentedet, a legtöbb esetben kötözködsz, osztod az észt és a stílusod beképzelt nagyképű, gondolom rajtad kívül mindenki h.lye. Itt a Gyakorikérdéseken időről időre megjelennek az ilyen fellengzős, mindent tudó típusok. Visszavehetsz kicsit az arcodból.


Kérdező: ha nem érzed magad biztonságban akkor menj utazási irodával, csak spórolni próbáltam neked. nézd meg az eupolisz (www.eupolisz.hu) oldalát, ez is utazási iroda de nem a hagyományos értelemben, olcsóbb és közelebb ál az egyéni utazás hangulatához.

2014. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 The answer ***** válasza:
Nem lehet mindenki egyforma.
2014. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!