Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik országba utaznátok...

Melyik országba utaznátok inkább: Thaiföld, Srí Lanka vagy India?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Srí Lanka
2017. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindháromba szívesen, de leginkább India vonz.
2017. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Indiában és Thaiföldön is voltam többször.

India csodás ország, de az ott lakó indiaiak borzalmasak. Szó szerint mintha cigány telepre menne az ember. Önimádóak, és bár ránk európaiakra mondják, hogy rasszisták vagyunk, de az indiaiak tényleg azok. Nem vicc, Rengeteg indiai nyaraló volt akikkel találkoztunk, és a saját országukban, a saját népüket kritizálták, lenézték. Thaiföldön is nagy a szegénység, de ott sokkal kedvesebbek, aranyosabbak az ott élők. Nekem Thaiföld a kedvenc országom, nem hiába mentem eddig 4 alkalommal oda.

Srí Lankán nem voltam, így véleményem sincs róla.

Ja, és Thaiföld olcsóbb mint India.

2017. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én voltam Sri Lankan és csak érdekel, hogy inkább a két ismertebb vetély társa népszerűbb vagy Sri Lanka.


Aki Thaiföldet szereti az Sri Lankat is imádni fogja. Hasonló vallás és kultúra is.

2017. ápr. 23. 23:28
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
mimd haromban voltam, Thaifoldon tobbszor is, nekem mind tetszett, tehat mindharomba bar Sri Lankaval es Thaifoldel vegeztem, de Indiaba van meg kb 3 honapra valo neznivalom
2017. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nereida3 ***** válasza:
Én Indiában voltam, az északi részén buddhisták élnek, a Himalájában, ők nagyon kedvesek, nem vernek át (vagyis a kereskedők ott is dörzsöltek...), nem akarnak minden nőt megszexelni. Az ottani kolostorokat néztem meg, Tikse-t, Lamayurut stb.Gyönyörű szép volt, a Himaláját hetekig elnézegetném. Voltam Amritsarban, ott szikhek élnek, ők is jófejek. Delhi volt a legdélibb pont. Voltam Srinagarban is, ott muszlimok élnek, szép nő egyedül még egy percre se gyalogoljon ilyen helyen egyedül... Amúgy meg igen, van sok hely, ami tehenes, forró, szemetes, de valahogy van egyfajta béke ott is. A többiről nem tudok nyilatkozni, de Indiába visszamennék! Már a kaja miatt önmagában megérné!
2017. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én még egyik helyen sem jártam, de Thaiföld vonz a legjobban.
2017. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5%

Ha van pénzed rá akkor mindegy hogy melyik országban

robbantanak fel..netán más veszélyben pusztulsz el....

2017. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!