Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Ti laknátok ilyen szálláson?...

Ti laknátok ilyen szálláson? (Bali)

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem vagány és gondolkodom hogy kipróbáljam-e :)


2017. okt. 29. 23:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Rákerestem, ezért a részemről NEM!


"Balin való látogatás során a következő állatokra lehet számítani:

az orángutánok, a hatalmas varánuszok, jávai egyszarvú, bantengi ökrök, tigrisek stb."

2017. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 mytravel ***** válasza:
Ha ki akarod próbálni miért ne? Ebk. Bali-n vannak meglepöen olcsó és korrekt szállások minden igényre, ahhoz képest, hogy egy egzotikus hely. Ha meg nem jön be foglalj csak 2-3 éjszakát és menj egy másik helyre? Jó utat!
2017. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nem tudom miért ilyen sok a negatív vàlasz, de én egy éjszakàra simán bevállalnám :D
2017. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem bevállalom. Elég jó vélemények vannak alatta, senki nem számolt be zavaró bogarakról vagy tigrisekről :D Két hetem lesz Balin, szerintem 2 éjszakára tökéletes különlegesség. Legrosszabb esetben lesz belőle egy jó sztori. :)
2017. okt. 31. 16:45
 15/18 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem klassz élmény lesz, megéri az esetleges kellemetlenséget is. Balin egyébként a legnagyobb veszélyforrást az őrült motorosok jelentik, viszonylag kicsi az esély rá, hogy egy orángutánnal vagy tigrissel a karjaidban ébredsz fel. Különösen, hogy a bali tigrist 1937-ben kipusztult állatfajnak nyilvánították.:-)
2017. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
igen
2017. nov. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%

Hát a fürdő annyira nem győzött meg, de amúgy 1-2 napig ellennék itt.


"Balin való látogatás során a következő állatokra lehet számítani: az orángutánok, a hatalmas varánuszok, jávai egyszarvú, bantengi ökrök, tigrisek stb."


Az megvan, hogy a magasban van az egész, és létrán kell felmászni? Valahogy kevéssé aggaszt, hogy utánam repül a bantengi ökör.

2017. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, de nem azért, mert zavar az ilyen "szoba", hanem azért, mert Balin van. Egyáltalán nem vonzanak az ilyen "egzotikus" helyek.
2017. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!