Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dubaiban Seychelle-szigeteken...

Dubaiban Seychelle-szigeteken mikor van a legjobb idő?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne hogy mikor van ott nyár? Amikor Magyarországon tél van? Mikor érdemes oda menni nyaralni?

Előre is köszi a segítséget😊



2018. jún. 15. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Na most akkor hol is? Seychelle nem Dubajban van.
2018. jún. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyire nem tudni földrajzot.. Miért lenne nyár amikor tél van nálunk? Seychelle szigetek a trópusokon fekszik, így egész évben hasonló hőmérséklet van. Dubai nyáron átkozotul forró, tavasszal, ősszel érdemes menni. Tél ugyanakkor van, mint nálunk, de jóval jobb idő van 20-25 fok is lehet.
2018. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elnzést egy vesszőt a két hely között lehagytam, tisztában vagyok vele,hogy a két hely az különböző... nos terveim között van hogy elmegyek Dabaiba, majd onnan a Seychelle-szigetekre utaznék, de múltkor a Maldív-szigetekre decemberben mentem (szóval, amikor Magyarországon tél volt). A kérdésem még mindig ugyan az, ha januárban megyek erre a két helyre milyen idő lesz ott.

Beszólogatók kíméljenek!😊

2018. jún. 16. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudjuk milyen idő lesz? Azt nehéz megjósolni, hogy most januárban milyen idő lesz. Neten van magyarul és angolul is infó, hogy az adott hónapban általában mennyi eső esik és hány fok van.
2018. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Általában kérdezem, mit nem lehet ezen megérteni, de főleg kötekedni miért kell?!?! Csak egy szimpla kérdés volt, hogy melyik hónapban érdemes ezekre a helyekre menni, mert nincs kedvem milliókat kidobni az ablakon, hogy végig essen ott az eső és hideg legyen a tenger... utána meg benn ülni a családdal a szobában. Tudom vannak ilyen oldalak amik statisztikákat mutatnak erről, de ha jól tudom azért van ez az oldal, hogy meg tudjam kérdezni ezt olyanoktól, akik már voltak ezeken a helyeken és vannak tapasztalataik erről... nem csak egy oldal statisztikáira szeretnék hagyatkozni, érdekelne mások személyes véleménye/tapasztalata is. Remélem meg lehet ezt érteni...
2018. jún. 16. 16:31
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm!
2018. jún. 16. 16:33
 7/7 anonim válasza:
53%
Nem tudom, miért olyan hihetetlen, hogy a kérdezőnek van pénze eljutni ezekre a helyekre (vagy el tudja vitetni magát valakivel)...
2018. szept. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!