Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerülne egy hetes...

Mennyibe kerülne egy hetes Tokyo-i utazás?

Figyelt kérdés
Ha a legolcsóbb szállást foglalnám,minden nap olcsó kajáldákban ennék stb...Múzeumok nem érdekelnének,meg ahova méregdrága a belépő. Igazából engem csak a város és a környéke érdekel.

2019. febr. 17. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
300-400 ezer forintból kihozható.
2019. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Google a barátod


200 a repjegy fejenként air chinaval a legóccsóbb


50/fő/éj a száloda vagy ha a hid alatt aszó úgy még ócsobb.


Napi 500 yenbű kihozod a kaját, de ha de ha üres kenyeret rágcsász úgy még ócsobb.


Instát ne felecsd el vele teleposztóni.


De van ennyi pézed kedves érdeklődő?

2019. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát olyan 400 ezer a büdzsém egy ilyen utazásra. Ázsiában még soha nem voltam. De Európát már beutaztam,és most szertnék messzebb menni.
2019. febr. 17. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:
400-ból szerintem érdemesebb olcsóbb országba menni, Vietnám, Kambodzsa, Laosz, Thaiföld, Myanmar. Ezeken a helyeken jól vadászott repjeggyel olyan 2.5-3 hetet el lehet lenni.
2019. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 D. Brasco ***** válasza:
50%
Ilyen messzire mint tokyo eleve nem szabad egy hetre menni!
2019. febr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Én 5 éjszakát voltam és elég sok mindenre elég volt.
2019. febr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mire vagy kíváncsi...elég sok minden bele tartozik a "város és környéke" dologba :D

Ha bulizni és ku rvázni is akarsz akkor inkább menj thaiföldre.Ha anime mániás vagy akkor inkább gyűjts pénzt mert még az utazgatás is nagyon drága...a többiben google a barátod ha nem tudod kikeresni akkor inkább el se indulj.

2019. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Thaiföld,Burma,Kína volt már. Japánban még nem voltam,szóval ne okoskodj...
2019. febr. 20. 12:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező


A #3 kommentedben nem azt írtad, hogy ázsiában még sosem jártál? Tájfűd, burma, laosz is oda tartozik ám. Vagy már elfelejtetted mit füllentettél előzőleg?

Szerintem te még a bekötőútig se jutottál ki a tanyáról életedbe. Álmodozz csak.

2019. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha olyan okos vagy húzzad ki a beled japánba ahol egy szaros zacskós kaja is méreg drága majd haza kullogsz valahogy de az a sejtésem hogy soha nem jutsz ki mert akkor nem itt kérdezősködném és főleg nem ilyen írásmódban ;)
2019. febr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!