Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indiában melyik várost érdemes...

Indiában melyik várost érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Ami nem full retek,minden sarkon csöves koldusok,és kicsit emlékeztet a mesében látottakra..:D

2019. máj. 7. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát pedig india kb pont erről szól, de akkor inkább az ilyen turista putrik mint Goa meg társai a neked valók.
2019. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy egyből jön valami kis érzelmes ember,aki betámad. Akkor menj fertőzd meg magad,fürödj a szeméttengerben...Meg az miért normális ha valami full retek,meg tele van csövesekkel,putrisokkal,éhező emberekkel? Akkor inkább igen...Goa...
2019. máj. 7. 16:27
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

#2

Hát pedig ez India. Mármint az ilyen felszínes insta story kattingatós ÉNBP huszároknak.

2019. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

En voltam Indiaban par helyen, es egyik sem volt olyan koszous retkes mint Budapest nagy resze.

Amugy meg kb 3000 olyan varos van amit erdemes megnezni, Indua egy szubkontinens, de kezdesnek rahjastant ajanlom.

2019. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3.-nak köszi! Ilyen válaszra gondoltam
2019. máj. 7. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem fogsz neki örülni. Azt javaslom, ne menj oda. Ilyen hozzáállással nem fogod jól érezni magad. Sőt, érteni se fogod.
2019. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érteni:D:D Nagy filozófus lehetsz.
2019. máj. 8. 10:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Goa is elég szemetes európai szemmel, de ettől még India csodálatos hely. Viszont első ázsiai célpontnak nagyon nem ajánlom. A másik válaszoló is okkal írta a fentebbieket, Indiát bizonyos mértékig meg kell érteni, különben élvezhetetlen frusztrációhalmaz, ahol csak a koszt meg a sorozatos ételmérgezést veszed észre. Minden sokkal tovább tart, a szolgáltatások megvalósulása esetleges, sokan eléggé nyomulnak, sok a bepróbálkozós átverés. India sosem volt olyan, mint a mesékben, egyszerre sokkal jobb és rosszabb azoknál.


Ha muszáj várost mondani, akkor Varanászi volt nekem a csúcs, de az pont nagyon szemetes, zsúfolt és szmogos. Ha hangulatban a sivatagi Indiához hasonlót keresel, akkor ajánlom inkább a jóval fejlettebb Ománt, nyilván nem ugyanaz, sőt, de sokkal egyszerűbb ott utazni.

2019. máj. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kerala államban érdemes kutakodni, az még viszonylag civilizált
2019. máj. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!