Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Indonéziában milyen az élet?

Indonéziában milyen az élet?

Figyelt kérdés

Mennyire biztonságos? Cunamik, földrengések, közbiztonság is érdekelne.


Úgy néz ki, kapok egy lehetőséget kint élni egy évet és nagy kaland lenne fiatalon.



2019. júl. 23. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én voltam kint háromszor fél évet, és nagyon szerettem. Közbiztonsággal nincs nagy gáz. Nem egy Svájc, de napi szinten nincs mitől félni. Vulkánok Cunamik földrengések földcsuszamlások előfordulnak, de azért nem akárhol, tehát be lehet azért lőni azokat a helyeket ahol egyik vagy másik nagyobb eséllyel bekövetkezik, meg azokat ahol biztos hogy nem.
2019. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Indonézia melyik részére?
2019. júl. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, több opció közül lehet választani.
2019. júl. 24. 00:38
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Arra azért készülj fel, hogy nagy szegénység van és hatalmas munkanélküliség. Bár ha van egy jó szakmád, akkor jobb helyzetben vagy mert a cégek csak akkor alkalmazhatnak külföldit, ha nincs megfelelő végzettségű helyi ember.
2019. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
36%
Közbiztonsággal nincs gond, 5 év alatt a fővárosban csak 1 kisebb földrengéssel találkoztam, az is csak pár pillanatig tartott.
2019. aug. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen volt
2023. jan. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!