Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Közép vagy Dél-Amerikába...

Közép vagy Dél-Amerikába megéri elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés

Majd valamikor a közeljövőben, valszeg nyáron még nem mehetek. De ha lejebb cseng a járvány. Elszeretnék menni barárnőmmel és pár barátunkal menni nyaralni. Nekünk közép és dél amerika országai tetszenek a legjobban. Mert a legszínvonalasabb, legegzotikusabb helyek szerintem egy nyaralásra. Pl Szerintem Costa Rica, Bolívia, Mexico, Paraguay, Argentina, Chile, Columbia, Ecuador, Dominika nagyon jó nyaraló helyek.


Meg ha gazdag vagy lakni is jó lehet ott. Mondjuk Costa Rica, Argentina, Kolumba elég fejlett országok. Bolívia, Mexico kb olyan mint mi.


Viszont pl Brazília szerintem nem túl érdekes és szegény hely is lehet!



2020. júl. 13. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valami gyerektol kaptam privatot de ahhoz hogy valaszoljak ra irja ide is ki a kerdeset .koszonom ,4 es vagyok.
2020. júl. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%

Nyaralni nagyon jó hely minden Európán kívüli ország mert egzotikus és sok viszonylag olcsó


Élni átlagemberként már kevésbé,az életük színvonala kb Hős utca szinten van,nem hiába elterjedt a koko gyártás mivel sokan csak így tudnak megélni de még úgyis gyenge színvonalon


Egyetértek azzal aki azt írta,hogy egy magyar pár hónapot se bírna ott,számunkra elképzelhetetlen az a szegénység és nélkülözés amiben élnek,a legtöbb ember életében nem volt külföldön se,nemhogy másik kontinensre repülgessen

2020. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nyaralni most is mehetsz


Mondjuk az Argentína fejlett résznél sírva nevettem :D

Dél-Amerika országaihoz képest Magyarország kb Ausztria szinten van :D

2020. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!