Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Brazília vagy Mexikó a jobb...

Brazília vagy Mexikó a jobb turistaként?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Az óceán nem érdekel! Inkább kúltuláris és szórakozási tevékenységeket figyelembe véve.
2022. márc. 19. 19:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőben jártam. Brazíliában többször, Mexikóban egyszer, idén.


Ég és föld a kettő


Nekem Brazília jött be jobban, sokkal higénikusabb emberek, nagyon figyelnek a tisztaságukra, jó illatukra


Ezen kívül nem létezik borravaló, van csak extrém helyzetekben, holott Mexikóban már idegesítően koldulták úgymond ,a WC-től kezdve a büfékig, takarítónőtől a portásig mindenki.


Biztonságilag mindkettő szar, Mexikóban inkább a kartellek és az emberrablás bűntettének veszélye nagyobb, míg Brazíliában a piti lopások (mobillopás, óra. pénztárca) stb


Tehát szerintem ha nem vagy 85 éves akkor próbáld ki mindkettőt különböző alkalmakkor és döntsd el ,mert nem fogsz egyikben sem csalódni!

2022. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kései Sirató ***** válasza:
34%
Egyikbe sem jártam, de Brazíliát választanám a gyönyörű táj miatt.
2022. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!