Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ti elvágynátok az esőerdőbe?

Ti elvágynátok az esőerdőbe?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 11:25
1 2
 11/15 anonim válasza:
Imádnám, de nagyon veszélyes. A töltény bikahangya csípése olyan fájdalmas, mintha lelőnének, azért is töltény-hangya a neve. Maláriát és vakságot terjesztő szúnyogok, stb.
2022. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
08:02-es: odafigyelés és ösvényről nem letérés a kulcsa, ha ezeket betartod, nem veszélyes. Többször voltam esőerdőben, varázslatos élmény :)
2022. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
12. aha, az igazi esoerdoben meg osveny sincs, mi a Yasuni-ban machetaval vagtuk az utat magunknak, es derekig ero sarban haladtunk nem am osvenyen, ahol osveny van az a kocaturistak esoerdeje, gondolom Costa Rica-ban voltal.
2022. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
12:55-ös: ott is, és Guatemalában is. Emeld magad piedesztálra nyugodtan, ha nincs tériszonyod, viszont ez a lenéző hangnem nagyon gáz. Felejtsük már el ezt a baromságot, hogy aki nem kapásból túlélőtúrára megy, az inkább ne is menjen.
2022. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
11-es vagyok, hát igen, a 13-as egy kicsit Rambo-t játszott, de mindkét végletet megértem.:) Ha turistaként mész idegenvezetővel, akkor elsőre biztos felejthetetlen úgy is, és kevesebb gond van, idővel viszont én szerintem vágynék bele a bejáratlanba, úgy az igazi. Persze kell némi tapasztalat hozzá, meg ott vannak a nagyobb pókok is, stb. Méhészetből kell kérni hozzá felszerelést.:)
2022. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!