Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Latin Amerikában programozóként?

Latin Amerikában programozóként?

Figyelt kérdés
Imádom dél és közép amerikát, többször is voltam turistaként, és az a mániám, hogy jó lenne eltölteni ott 1-2 évet és bejárni az egészet. Spanyolul is megtanultam majdnem folyékonyan. Az lenne a tervem, hogy munkát keresni valamelyik országban, lakást bérelni, és így csillagtúra jelleggel 1-2 év alatt bejárni az egészet. Programozó vagyok, szerintetek melyik országban lehetne ezt legegyszerűbben megcsinálni? Nyilván nagyon lepusztult helyre nem akarok menni, olyanokra gondoltam mint Kolumbia, Chile, Panama...

2022. jún. 26. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
😆😆😆
2022. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vasarnapi kamu kerdes akkor Kolumbia es nem egy ket evre hanem orokre.
2022. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Ezért nem jó higítóra herbálozni....
2022. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Vállalj 100% Home Officet akár magyar cégnél, legtöbb helyen leszarják, hogy Budapeströl, Sajókápolnáról vagy egy kolumbiai drogtanyáról fejlesztesz csak legyél meg a melóval
2022. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudok érdemben hozzászólni, de:


Talán a Home Office dolog nem lehet rossz ötlet. Programozóként biztosan van arra lehetőséged, hogy olyan munkát találj, amit csak otthonról kell csinálni.


Nem tudom milyen vízumok/belépésre jogosító engedélyek vannak Dél-Amerikában, de biztos lehet egyhuzamban kint lenni hónapokat (Ugye USAba is lehet) és akkor mondjuk havonta váltogatod az országokat, természetesen a megfelelő vízumok igénylésével. Megszállsz biztonságos helyeken, az időeltolódással kalkulálod az itthoni munkakezdést és hétvégén/munka előtt/munka után van lehetőséged körbenézni.

Azért javasoltam az egy hónap/egy országot, mert hát azért munka mellett így is kb 8-10 napod lenne (hétvégék) amikor ténylegesen egész nap lehet kirándulni. Többi nap meg részlegesben.


Szerintem nem rossz ötlet. Csak jól kell megszervezni.

2022. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tralalalaal ***** válasza:
Menj menj menj! Én most jöttem vissza Dél-Amerikából és rengeteg gringóval találkoztam, akik home office programoznak és közben utazzák a kontinenst. Ne hallgass a begyöpösödött itthoni népségre :)
2022. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!