Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Milyen az élet egy dél-amerika...

Milyen az élet egy dél-amerikai nagyvárosban?

Figyelt kérdés
Mint amilyen pl Lima, Buenos Aires, Santiago, stb. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet ott élni. Van valakinek valami tapasztalata?

2022. aug. 14. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Mindharomban voltam de csak nagyon rovid ideig, leghosszabb Santiago, 3 nap es mint turista. Nekem a rovid ido alatt rendezettnek tuntek, Santiago egesz elhetonek. Hasonloan Bogota is. De ez a rovid ott toltott ido egyaltalan nem mervado.
2022. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon európaiak ezek a városok. Buenos Airest pl.imádom tudnék ott élni ha nem lenne mindig csőd szélén a gazdaságuk.
2022. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Keresoszavaid kozott ott van a koltozes is.

Mielott eldontod, hogy valamelyik del-amerikai orszagba akarsz koltozni, nezz utana az adott orszag bevandorlasi szabalyainak, es tokeletesen tanuld meg az adott orszag nyelvet. Vannak del-amerikai orszagok, amik jobban utaljak az illegalisokat, mint az usa, es radikalisabban is lepnek fel ellenuk.

Egyebkent Peru a legbefogadobb, Argentina csak akkor befogado, ha van egy gyereked egy argentin notol. De mindegyik orszag (Argentina is, ha nincs gyereked ott) vagy sok penzt ker (milliokat) a letelepedesert, vagy egyeb feltetelei vannak.


Nezz utana orszagonkent, es iratkozz be portugal vagy spanyol nyelvtanfolyamra, aszerint, hogy melyik orszagot valasztod.

2022. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Mexikóváros. Régebben éltem ott. Nagyon kedvesek az emberek, kell egy kis idő, hogy kiismerj mindent, főleg tájékozódni kell a biztonságos és kevésbé biztonságos helyekről. A magasság miatt egy-két napig rosszul van az ember, földrengés bármikor lehet, szóval kalandos. Viszont, ha zúg melletted valami, le ne csapd, mert esélyes, hogy egy kolibri. Sok a skorpió, a házakba is bemennek, de a nagy fekete fajta csípése nem veszélyesebb, mint egy darázsé. Sok házban nincs fűtés annak ellenére, hogy novembertől februárig simán 0-5 fok van éjszaka, nappal 15-20.
2022. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

#4

Mexikovaros NEM Del-Amerika.

Sosem eltel itt, max turistakent ket hetig, kulonben nem irnal hulyesegeket.

2022. aug. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
5, tényleg az északi féltekén van, Közép-Amerika, valamiért Latin-Amerika ugrott be a kérdés olvasásakor, nem a szigorú földrajzi elhelyezkedés, de éltem ott, mármint Mexikóvárosban fél évig, te viszont jó nagy földalatti növényi rész vagy, hogy egyből ilyen b.nkó hangnemben reagálsz, szép napot neked, próbálj valamit kezdeni a frusztrációiddal. 4 voltam.
2022. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

#6

Fuss neki megegyszer, hatha harmadjara sikerul felfognod, hogy Mexico NEM del, és NEM kozep Amerika.

Ahoz kepest, hogy fel evig itt eltel (az almaidban), elég jol fogalmad sincs arrol, hogy hol van.

Szerinted Magyarorszag eszaki-, vagy del-europai orszag? 🤣🤣🤣

2022. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
7, Az első válaszomban valóban nem figyeltem, hogy Dél-Amerikára és nem Latin-Amerikára vonatkozott a kérdés, 6.sz.válaszomban korrigáltam, és teljesen helyesen írtam, hogy Mexikó az északi féltekén, van, közép-amerikai ország. Emiatt sajnos a 7.sz.válaszodban csúnyán leégetted magad, mert te, velem ellentétben képtelen vagy elismerni, ha eltévesztesz valamit. Lapozd fel az általános iskolai földrajz könyvedet, vagy a Wikipédiát. "Közép-Amerika az észak-amerikai kontinens egyik földrajzi régiója. Területének pontos meghatározása történhet természetföldrajzi, illetve politikai-társadalomföldrajzi alapon. Ez utóbbi tágabb területet ölel fel (a természetföldrajzi Közép-Amerika, valamint egész Mexikó és a Karib-térség), megkülönböztető elnevezése: Közép-amerikai régió."
2022. aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Mexiko Eszak Amerika, sot az Eszak Amerikai kontinenshez tartozik Panamaig minden.
2022. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
magyarországhoz képes egy álom
2022. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!