Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Lehetséges ilyen eset?

Lehetséges ilyen eset?

Figyelt kérdés

Szeretnénk Brazíliába menni, de csak három átszállással van, járat fortaleza-ba.


mennyi az esély arra, hogy szinte nulla angol tudással, elkeveredjek, vagy lekéssem az átszállásos gépet?


honnan tudom hogyha leszállok hogy merre kell mennem?


írjatok légyszi.


köszi.


2010. szept. 28. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha nem tudsz angolul, akkor hogy akarsz idegben boldogulni? Vagy gondolod, hogy ott megtanulnak a kedvedért magyarul?
2010. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én csak az értelmeseket kérdezem, ez fontos lenne.

casláddal mennénk, családtaghoz.

2010. szept. 28. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A légitársasággal kell megbeszélni, létezik olyan szolgáltatás, hogy segítenek az átszállásnál, kis elektromos autószerűséggel várnak leszálláskor, és odavisznek a következő géped beszállókapujához. Barátnőm olyankor szokott ilyet kérni, amikor ismeretlen és közismerten nagy repülőtéren kevés ideje van az átszállásra. Van valamennyi díja, de minimális.
2010. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!!!!!!!
2010. szept. 28. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Uhh...3 átszállás, az durva... De miért Rioból, vagy SPböl nincs közvetlen járat (Natal-nál kell átszállni?)?


Nem tudsz elkeveredni a beszállókártyán mindig rajta lesz melyik terminál, ahol a váróban a monitoron kikeresed a járathoz tartozó kapuszámot és odamész. A terminálhoz az egész reptéren a fejed fölött kb 10 méterenként nyilaznak h mi merre van. Arra kell vigyázni, hogy egy-egy reptér elég nagy legyen 2 óra átszállásnál legalább a két járat között!(pl ha Párizsban szállsz át, vagy Frankfurtban, ellenben Lisbonban nem olyan vészes.

Angolul amúgy se kell beszélned, ha keresel egy terminált kaput, megmutatod a beszállókártyád, az alapján már bárki segíthet. Az angol max akkor kell, mikor hozzák az ételt a repülön, és esetleg nem beszélsz portugálul... Megkérdezik milyen menüt kérsz, mit kérsz inni, stb.

2010. szept. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utso vagyok: Minasból írok, mar többször megtettem ezt az utat repcsivel.
2010. szept. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!!!!!!!!!!


Hálás vagyok, most már egy kicsit megnyugodtam.


én nem attól voltan berezelve hogy lekésem vagy valami, hanem attól, hogy nem megy a zátszállás, és azért késem le, mert akkor az kegyetlen macerás.

2010. szept. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!