Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Húsvét-szigetre Santiagoból...

Húsvét-szigetre Santiagoból mmegéri átrepülni? Vagy maradjak Chilében?

Figyelt kérdés
Úgy alakult az életem, hogy jövőhéten Chilébe kell utaznom és lesz ott kb. 5-6 szabad napom. A Húsvét-sziget régi vágyam, sokat is olvastam róla és úgy gondolom, hogy ennél sokkal közelebb soha nem leszek hozzá. Akinek van tapasztalata benne az megoszthatná velem, hogy mennyire macerás átrepülni oda a Latam járattal és ott milyenek a szállásviszonyok, étkezés, stb. Na meg hogy megérte-e az odarepülés, vagy nézzek körül inkább a kontinentális oldalon.

2023. szept. 19. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En voltam a Husvet szigeten 5 napot. Ha lehetoseged van ki ne hagyd, a Fold egyik legfantasztikusabb helye. Tudsz kis autot berelni, tudsz gyalogolni, biciklit berelni (mi bereltunk es nem ajanlom).Semenyire nem maceras, kulon emeleten kell becselkolni Santiagoban. Mi tok jo szalalson laktunk, hajnali haromkor minden nap odajott a kakas az ajtokhoz es kikukorekolt az agybol bennunket. Nekem a sziget regi vagyam volt es szerintem minden penzt meger. Egyszer az eletben alkalom.
2023. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Ússzál lécci. Lehet medvékkel úszni, olyan mint máshol a delfinekkel úszás, de az már olyan uncsi. Ki ne hagyd.

Isla de Húsvét-on medvesprayvel befújt virágkoszorú fog várni.

2023. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 1-es véleményét, megerősített a dologban! A biciklit egyébként miért nem ajánlod? Rosszak a terepviszonyok, vagy az utak szörnyűek? Bennem felmerült a biciklibérlés, mivel gyalog azért nagy a sziget számomra, de ahhoz meg kicsinek tűnnek a távolságok, hogy autót béreljek, de akkor lehet az lesz.
2023. szept. 19. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ket napra bereltunk biciklit de csak az elso nap hasznaltuk, dombra fel szellel szembe nem volt jo valasztas. Masodik nap mar nem is hasznaltuk. Aztan egyik nap taxival mentunk a sziget tulso vegere es viszagyalogoltunk. A sziget szelen is erdemes vegiggyalovolni teljesen a legvegeig, megnezni a lava tube-kat, ott nincs ut csak gyalogolni tudsz. En most egy napra berelnek autot a tobbit gyalog.
2023. szept. 20. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, szuper hasznos infók voltak!
2023. szept. 20. 17:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!