Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Melyik dél-amerikai nagyvárosb...

Melyik dél-amerikai nagyvárosba költöznél legszívesebben?

Figyelt kérdés
Miért? Jártál már valamelyikben?

nov. 21. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Santiago
Buenos Aires
Lima
La Paz
Sao Paulo
Rio de Janeiro
Brazíliaváros
Bogotá
Georgetown
Punta Arenas
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rioba a strandok és az éghajlat miatt.
nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Egyikbe se...mind rohadt veszélyes.
nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
2.-nál a pont. Én a munkám miatt jártam Mexikóban, Brazíliában és Chilében is. MIND egy fertő! Pokolian veszélyes helyek, olyan, mintha egy Borsodi C faluban élnél.
nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Punta Arenas veszelyes? Azt sem tudjatok hol van. Santiago es BA nem veszelyesebb mint Budapest. A tobbi tobbe kevesbe veszelyes, de turistakent semmi bajod nem lesz. 6-ban voltam ezek kozul.
nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mond annak akinek levágják a fejét a telefonjáért egy brazik favellában.Mert ugy van hogy betéved 1-1 túrista.
nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Buenos aires a legeuropaibb
nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Riót imádtam. Így lassan 6 évvel később már látom, hogy milyen szempontokból voltam felelőtlen. Azt fenntartom, hogy messze nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy néhányan leírják, illetve nincsenek azok az állapotok, ami 15 évvel ezelőtt még jellemző volt. Tehát nem fognak a parton leszúrni és a hulládat kirabolni. Csak kilopják a zsebedből a szajrét. A vagyonvédelem az gyászos. Vannak ilyen legendák, hogy csak a kisvasúttal lehet a krisztushoz felmenni, mert a gyalogúton a bokorból eléd ugranak és már adhatod is át a cuccod. Ezt a helyiek is mondják, hogy legenda, nem állítom, hogy soha nem törtét ilyen, de ezen a rióiak is nevetnek, meg én kétszer is gyalogoltam - hajnalban - és nem ugrottak elém a hegyoldalból a susnyásból. Nagyon vigyázni kell az értékekre, de nem életveszélyes hely.


Sao Paulo abszolút vállalható. Minden szempontból lájtosabb, mint Rió, de pont annyival uncsibb is.


Buenos Airesben viszont annyira nem éreztem jól magam. Annyira vártam valami, amit aztán nem kaptam meg: sör, tangó, finom ételek, jófej emberek. Ebből csak sör volt.

nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Montevideo (Urugay)
dec. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!