Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Jártál már ecuadorba? vagy...

Jártál már ecuadorba? vagy ismersz valakit aki igen? milyen a közbiztonság? ottani emberek? hangulat?

Figyelt kérdés
jött egy lehetőség, vagy legalábbis még csak érintőlegesen de már alakul, és úgylátszik tudom hogy még korai, de hogy az idei nyarat elvileg ott fogom tölteni,ha nem jön közbe semmi, szóval a fentebb említettből mindegyikből részletesen szeretném tudni az ottani tulajdonságokat.
jan. 26. 10:57
 1/7 A kérdező kommentje:
szerencsém hogy van még pár hónap nyárig mert legalább áttudom nézni addig a nyelvüket, csomó közeli hozzám igencsak közelálló személy beszéli a spanyolt, szóval ezzel nemlesz gond, egy ilyen személynek az ismerőséhez megyek amúgy ki. nemrég néztem meg magyarország, és ecuador közötti távolságot, repülővel 1 nap a google szerint... ez lesz még az érdekes, ugyanis csak 1*2repültem eddig alig 1órát... erre is valami tipp?
jan. 26. 11:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En ket eve voltam egy honapot. Akkor biztonsagos volt, most gaz van a bandak miatt. Az nem egy nap lesz, at kell szallni, ha szerencsed van egyszer ha nincs ketszer.
jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz hely lenne csak a korrupt politikusok meg a drogkartellek közötti hercehurca miatt időnként vannak balhék. A probléma hogy minden politikai párt mögött van egy drogkartell és a fő program hogy a konkurens kartellekkel leszàmoljanak. Most is emiatt van a balhé.
jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ecuador általában a kontinens biztonságos országai közé tartozik, de pár hónapja nagyon necces a helyzet, kövesd a híreket. Én bevállalnám személy szerint, de tapasztalt utazó vagyok, jártam polgár/bandaháborús környékeken elég sokat, elsőbálozóként Dél-Amerikában bőven lehet baj.
jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Bujtás Laci barátom járt. Nem rosszból mondom, de ő anyuci kicsi fia. Amúgy jó ember. Tud valamit a gyerek.
febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5ös

ennyire irigy lennél, vagy csak unatkozol?

febr. 4. 11:38
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Bírom a srácot. Csak nem nézi ki belőle az ember.

Miért?

febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!