Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Chilebe mennyire nehéz kiköltö...

Chilebe mennyire nehéz kiköltözni?

Figyelt kérdés
Hol tudok olyanokat találni, akiknek van tapasztalata?

febr. 22. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Keress facebook csoportot. Nem biztos, hogy magyar chilei csoportot talalsz, de meg az is elkepzelheto.


Ott fognak neked tudni segiteni

febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nehéz, az a kérdés, hogy ott mihez kezdesz?
febr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 megpróbálom!

#2 úgy gondoltam, hogy azt a munkát végzem, mint itt.

febr. 22. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha itt bajod van, az pusztán a környezetváltozástól nem fog megoldódni. Ha mégis megoldódik, majd lesznek új, helyi bajok. Persze kalandnak érdekes lehet, amíg kiderül, hogy vagy életed legjobb döntése volt, vagy nem
febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én kint tanuló magyartól és chileiektől is azt hallottam, hogy nem olyan egyszerű oda kiköltözni, meglepő, de állítólag kifejezetten xenofóbok. Nekem egyébként nagyon tetszett Chile (a természet szempontjából szerintem a világ talán legszebb és legváltozatosabb helye), de európai fejjel ilyesztően nagyok a társadalmi különbségek és elkülönülés, szóval személy szerint én nem biztos, hogy jól érezném magam ott lakva.
febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyugati ember egyik legnagyobb tévedése, hogy a világon mindenki szeretne azon értékek mentén élni, melyeket ő axiómának tart, csak nincs rá pénze vagy iskolázottsága.
febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!