Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ahhoz hogy jelentkezni tudjak...

Ahhoz hogy jelentkezni tudjak a zöld kártya sorsolásra az Egyesült Államokba, szükség van 2 év munkatapasztalatra?

Figyelt kérdés
Nem a fentebb írt sor a kérdésem, az egy kijelentés, a kérdésem az az hogy mi számít munkatapasztalatnak? 20 éves vagyok, de ha összeadom azokat a munkákat amiket diákként, maszekban és hivatalosan csináltam, úgy meglenne valahogy a 2 év de nemtudom hogy mi számít munkatapasztalatnak.
márc. 28. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább olvasd végig a követelményeket angolul, ha megy akkor az egy jó pont.

Utána megtudod válaszolni a kérdésedet is.


Segítség: ha kell is munkatapasztalat, akkor nyilván nem mindegy milyen szakterületről van szó. Bár úgy rémlik ez inkább az egyéb bevándorlási lehetőségeknél fontos kritérium. Zöldkártyás cuccokról vagy 10 éve olvastam utoljára.


Az biztos, hogy sok sikert a jelentkezéshez, ha úgy döntesz!

márc. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ohhh most látom azt a remek dél-amerika besorolást. Hát, így még több sikert kívánok! :D
márc. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!