Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogy élhetnék kinn egy -két...

Hogy élhetnék kinn egy -két évet Rio de Janeiroban? Vagy esetleg más brazil városban?

Figyelt kérdés
Aki ott él mesélne az országról és hogy milyen ott élni,esetleg hogy került ki?
2010. dec. 13. 07:42
 1/8 anonim válasza:

Én ugyan nem ott élek, de egy ismerősöm orvosi csapattal ment ki, és ha annyit írok, hogy MINÉL NAGYOBB ÍVBEN KERÜLD EL BRAZÍLIÁT, akkor egész kulturáltan megfogalmaztam azt a tömény két heti káromkodást, amit ő vágott le, miután hazaért :)

Válassz valami biztonságosabb, jobb országot!

2010. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt élek(2 éve), mert brazil a férjem, és így is nehéz volt elintézni az engedélyt. Szerintem, az, hogy csak úgy kijössz, az lehetetlen, a rendörség nagyon veszélyes!!! Rio nagyon szép, utazz ki 2 hétre, de vigyázz, mert veszélyes hely. Élni sosem élnék ott.

üdv Minasból! :)

2010. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem ajánlatos most arra menni...rendőrök foglalták be az egész várost...köztük pár C.A.I.-s ember is
2010. dec. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
bocs félre írtam C.I.A.
2010. dec. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én 2 hetet voltam még karnevál idején Rióba.Félelmetes!!!Favella favella hátán.Biztonság nulla.Szinte a szállodából kimozdulni sem ajánlott.És mégis gyönyörű,izgalmas!Javaslok 2 filmet:Isten városa, Elit halálosztók.Elég reálisan mutatják be a várost.
2010. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
az isten városa tényleg nagyon jó. :)
2010. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 abdullah allimar válasza:
Elhetsz nyugodtan ha van sok penzed,de hamar lekopasztanak a brazilok, engedely, ha ha ha, ugy sem tudnak kitenni az orszagbol ha nincs penzed nem mondjak hogy usszal haza europaba. Ha sok penzed van minden megoldhato. Sao paoloban talalkoztam egy romaniai magyarral nincs penze hazamenni es ott van egy eve de senmmi gondja a hatosagokkal,sot normalisak vele.Amugy igen veszelyes hely valoban de videken manaust,boa vista, es santa rem varosat ajanlom neked ott biztonsagos es olcso az elet de nem olcsobb a hazai araknal!!!
2011. jan. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Florianópolis mellett tenném le a voksom. Nagyon szép város, és hát Santa Catarina amúgy is tele van gyönyörű helyekkel: hogy csak a régi porosz kisvárosokat említsem (Pomerode, stb.)
2011. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!