Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Ha iskolás és óvodás gyerekkel...

Valakicsoda kérdése:

Ha iskolás és óvodás gyerekkel költözöl el külföldre akkor kinek kell szólni? Mit kell mondani az iskolában óvodában? Háziorvosnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Szabájosan a gyámügynek kell szolnod, ök az új környezetröl környezettanulmányt kérnek, kijelented az iskolából-ovodából.


gyakorlatilag a kutyát nem érdekli. nekem rengeteg ismerösöm ment külföldre, és egy csinálta ezt végig, a többiek egyszerüen kijelentették a gyereket iskolából és ennyi volt.

2011. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a suliból kijelentettem.A családi pótlékot töröltettem,és az új iskolájából (ahol külföldön járt suliba) kértem iskola látogatási papírt biztos ami biztos alapon.Ugyanis ha továbbra is kéri valaki a családit akkor kell az új iskolát is igazolni..
2011. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Ha külföldön jár iskolába akkor is jár a családi pótlék gyes????
2011. jan. 8. 23:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak az oviba és a suliba szóltam, hogy elmentünk. A lakhelyünk maradt. A családit meg az anyaságit kaptam Mo-ról a míg kint nem lett bejelentett munkahelyünk.
2011. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sipimari75 válasza:

Sziasztok!

2 fiúval költöztünk Angliába.Mindketten járnak már itt suliba,és otthon csak kijelentettük őket a régiből,de az otthoni lakcímünk megmaradt.

Mindketten iskolakötelesek még..nem lehet ebből gond otthon szerintetek?

Nem ellenőrzik,hogy miért nem járnak otthon suliba?

Köszönöm.

2011. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!