Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Kitazzak Mexikóba (bővebben...

Kitazzak Mexikóba (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Az egyetemen(SZTE) ismertem meg 2 mexikói lányt akikkel nagyon összebarátkoztam. Gazdagabb lányok, testvérek, és már azóta mióta lediplomáztam voltunk együtt Madridba is. Tegnap beszélgettem Andreaval, és mondta hogy mennyek ki hozzájuk pár hétre, csak repjegyet szerezzek, lakhatnék náluk. Szerintetek?
2011. aug. 18. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Indulas!

Ha vilaglatasrol van szo en mar veszem a kabatom, barmilyen orszagrol legyen szo. (Na jo, haborus orszagba nem, de Mexicoban nem olyan rosszak azert a korulmenyek) Aki embercsempeszessel meg gyilokkal remisztget, arra ne hallgass. Tudom, mert a szomszed orszagban lakom :)

2011. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
irány mehikó! igyad a tequilát a szenyorokkal sonbreroba!:D
2011. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Bull_Sith válasza:
49%

"voltunk együtt MADRIDBA"

ÉS NEKED VAN DIPLOMÁD???

...igaz fizetős egyetemre bárki mehet :S

2011. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
b.zikból lesznek a legjobb színészek
2011. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
22:04: és ez? "mennyek ki"... ezért nézik le az egyetemistákat... :(
2011. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lin71 válasza:

Előbb tanulj meg helyesen írni, b-szki, mert ezzel a helyesírással csak égeted a többi magyart... -.-"

Ennyi ésszel nem adnék neked diplomát, bár igaz, hogy kettessel is el lehet végezni...

2011. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Sok irigy bunko! Se penze se diplomaja, es oltogatja a masikat!


En mennek a helyedben, bar nem tudom, Mexiko melyi reszen laknak?

Mert mostanaban eleg szornyu droghaborurol lehet olvasni nap, mint nap a nyugati partrol. Tobb ujsagirot is kivegeztek. De, ha tenyleg vakon megbizol a baratnoidben, mert annyira joban vagytok, akkor menj. Erezd jol magad!

2011. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
utolsó ... senki sem irigy rá mert van diplomája és pénze... én így tökéletesen élek "átlag emberként".... nincs se kevés pénzünk se sok.... 1x nővérem sulijában voltak ilyen diplomás emberkék, hogy akinek nincs diplomája az nem ember.... ezt mondta nekik.... én nővérem helyébe feldöntöttem volna az összes asztalt és neki estem volna... amúgy kérdező szerintem mehetsz csak agyf*szt fogsz kapni a melegtől...
2011. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A helyesírást tényleg nem árt gyakorolni. Attól függ, miért akarsz kimenni. Bulizni itthon is lehet, nem leszel nagyobb, ha elmondod, hogy a Acapulcoban áztattam magam.

De ha meg akarod ismerni őket, a maya, azték, miszték, és egyéb népek csodálatos hagyatékát, akkor készül fel, és úgy menj. A lányok biztosan tudják hová lehet és érdemes elmenni. Életre szóló élmény lehet. Aránylag olcsó hely, de az átveréshez nagyon értenek. És nevetnek, ha rajtakapod őket.

2011. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!