Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan lehet legolcsóbban...

Hogyan lehet legolcsóbban eljutni Rióba?

Figyelt kérdés
Milyen közlekedési eszközzel és így mennyibe kerül?
2012. aug. 6. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak repülőgép a reális - jó drága, többszázezer forint, de lehet van millió is oda-vissza.
2012. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt bezárták nem?
2012. aug. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem volt szerencsém még 2004-ben odamenni. csak a repjegyért fizettem jelentőset. majd Santa Teresában béreltem egy lakást 100usd-ért egy hónapra. nem egy barátságos a környék, de a helyi bandákkal nem volt semmi bajom.

sőt kiderült a végére, hogy a második szomszéd egy magyar bácsika volt.

szívesen visszamennék bármikor.

2012. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 és #4 köszi a válaszokat!

#2 csak utánad!

#3 nem a Petőfi híd budai hídfőjénél lévő szórakozóhelyre, hanem Rio de Janeiro-ra gondoltam.:)

2012. aug. 10. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, de húzzál bele, mert alig 4 év és itt az olimpia! Az utat az állam fizeti!
2012. aug. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 istvan farkas ***** válasza:
Hello, van egy utazasi iroda kozel az oktogonnal. Itt elek Braziliaban. Amikor otthon jartam lejart a repjegyem, mert egy evet voltam otthon. Szoval itt vetem jegyet braziliaba (fortaleza ) varosba minden evben szerveznek egy hetes utakat es mindent beleszamitva nagyon olcso. Istvan De há az olimpiara akarsz jonni akkor jo há felkeszulsz, hogy minden nagyon draga lesz.
2013. jan. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!