Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan lehet Budapestről...

Hogyan lehet Budapestről eljutni Sint Maarten-re repülővel, és mit kell tudni az ottani nyaraláshoz?

Figyelt kérdés
Engem tulajdonképpen a sziget holland fele érdekelne, és jól jönne néhány vélemény és tapasztalat is a területről, az ottani nyaralásról, a szálláslehetőségekről, meg ilyesmi.
2013. júl. 14. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
pl parizsi atszallassal. nezd meg a repter elotti strandot, nagyon kozel van a kifutopalya vegehez es nagy elmeny nezni onnan a le es felszallasokat.
2013. júl. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy felhoztad, többek között ez vonz Sint Maartenben -na meg a sziget bája. Rendkívül tetszik, amit olvastam róla, meg a képek alapján is jó választásnak tűnik.

Amúgy nem Amsterdami átszállással lehet eljutni a Princess Julianára?

2013. júl. 17. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a kifutópálya, amelyik olyan látványosan közel van a strandhoz (Maho Beach) - az a sziget francia részen van, oda párizsi átszállással utazol.

A Princess Juliana repülőtér a sziget holland részén van, oda amsterdami átszállással jutsz el.

2013. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss, de rosszul vagy értesülve; a Maho a holland részen van, a Princess Juliana repülőtér nyugati határánál. A francia rész repülőtere, L'Espérance inkább csak egy kifutópálya, így jetek sem tudnak rajta leszállni, ha jól tudom, Guadalupe-ról és a környező szigetekről fogad járatokat. De ami a lényeg, hogy e szerint te is úgy tudod, hogy Amsterdamból lehet eljutni a Princess Julianára.
2013. júl. 20. 10:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Korrigálnom kell, mindig keverem a spanyollal: Guadeloupe
2013. júl. 20. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!