Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Kolumbia milyen hely?

Kolumbia milyen hely?

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy nagyon veszélyes. De, én tervezem, hogy kimegyek majd 1-2 hétre. Spanyolul és angolul tudok. Volt már valaki ott? Milyen hely? Miért mondják, hogy veszélyes? Lelőnek az utcán? Vagy elrabolnak a gerillák a főtérről?
2009. dec. 28. 08:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
63%
Szerintem TE is terhes vagy.
2010. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem 1 kolumbiait ismerek. Amerikába dolgoztam velük. De gondolom akik oda mennek dolgozni azok az ún. gazdagabb fajták :S legalábbis nekem ez jött le.

Sztm Ecuador 1000x veszélyesebb, turistának ki ne nézzél szőke ne legyél, ugy mennyél ha vki vár ott kinnt rád. Egy ügynökség v. akárki barát kolumbiából az a legbiztosabb :) Ő ismeri a járást.

Miért pont Kolumbia ????

Sztm menjél Argentinába az jobban közelit az európai vonalhoz ott azért találni hasonló emberkéket sokan költöztek ki európából :)

2010. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

megint sokan írnak sztem akiknek fogalmuk nincs, kíváncsi lennék hányan ismerik az országot ...

én éltem kint, hidd el, nem fehér, nem európai embernek való hely, ne nagyon akarj te oda menni

2010. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 •ß• válasza:
Én ott nem szólalnék meg angolul a te helyedben :)
2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Veszélyes hely, utcai bűnözések elég gyakoriak! valaki írta a 8 kerület ahhoz képest zarándokhely, hát nagyon igaz! Persze a nagyvárosokban biztonságosabb, de ott is nagyon figyelni kell! korrupció virágkorát éli ott is éppúgy mint Mexicoban, senkiben nem bízhatsz még a rendőrben sem! nem ajánlom az oda kiutazást fehér embernek, még akkor sem ha esetleg sokan mondják bla bla nem veszélyes én voltam kint.. Este nyugodtan nem lehet elmenni sétálni, vagy egy szórakozó helyre beülni.. Barátom apja volt kint Cali ban , pedig az nagy város de katasztrófa hely közbiztonság szempontjából , nem egy nyugodt város kiabálás veszekedés lépten nyomon.. fehér embernek nem biztonságos nagyon nem! és akkor még a külvárosi részt nem is említettük.. ha nem rabolnak el csak kirabolnak szerencséd van.
2017. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Vicces,hogy kb csak olyanok írtak akik még soha nem jártak ott.
2021. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!