Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Kuba vagy Dominikai Köztársaság?

Kuba vagy Dominikai Köztársaság?

Figyelt kérdés
Aki volt mindkét helyen melyik tetszett jobban? Miért?
2015. dec. 11. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Én Kubában voltam. Nagyon érdekes hely. Szerintem eléggé egyedi. Semmihez sem hasonlítható, ahol eddig jártam.

Én nem bántam meg. Sőt, vissza is mennék még :)

Látnivaló is van. De a tengerpart is remek.

2015. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dominika, sokkal jobb az ellatas foleg az etel meg ital.
2015. dec. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Mi elsősorban pihenni mennénk, nem utazgatnank. A képek alapján nekem Dominikanak a partszakaszai jobban tetszenek, a magas pálmafák miatt a tengerparton, persze Kuba partja is biztos szép. Meg a szállodák is jobbnak tűnnek, ahogy az értékeléseket olvastam. Viszont Dominikarol azt hallottam hogy veszélyes, de lehet hogy ez hülyeség.

2015. dec. 12. 07:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi nyaralni Varaderoban voltunk. Tökéletes a tengerpart. Pálmák, fehér homok, tisztaság. Az ellátással sem volt semmi gond.

Mondjuk ha igazán jó helyet akarsz, akkor én inkább Mexikót ajánlom. Ott szebbek a szállodák, újabbak, vagy jobban fel vannak újítva.

2015. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Megkérdezhetem hogy melyik szállodába voltatok Varaderoban? En is nézegettem ott majdnem az összeset, de mindnel volt valami ami nem tetszett. Nem vagyok amúgy sznob, különösen nem érdekel hogy a szállás tökéletes legyen, kivétel most, mert most tényleg csak pihenni mennénk.
2015. dec. 13. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Casa de Campo Dominikai köztársaság ;)

Isla Sona...

2016. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!